majstor il ludjak

majstor il ludjak

xrx

Član
Little Dragon je napisao(la):
eh kolko li se on puta ovde vec okretao ovo je rutina za njega :D svaka cast

Uze mi rijec iz usta :cool: ovo je njemu rutina. Svaki dan po par puta ovako i postane ti normalno da u retrovizoru vidis zadnji kraj prikolice :)

Svaka mu dala :lol:
 

187

Član
xrx je napisao(la):
Little Dragon je napisao(la):
eh kolko li se on puta ovde vec okretao ovo je rutina za njega :D svaka cast

Uze mi rijec iz usta :cool: ovo je njemu rutina. Svaki dan po par puta ovako i postane ti normalno da u retrovizoru vidis zadnji kraj prikolice :)

Svaka mu dala :lol:

potpis.. al opet svaka mu dala motorku da izaga ova drva xD
 
Član
da mi je neko rekao da se ovdje moze okrenuti kamion s prikolicom smio bi se kladit u zivot da ne moze.
:icon_eek::icon_eek: Svaka mu cast,trebaju godine iskustva da se ovo odradi,i muda prije svega,a ovaj ih ima ocigledno
 
Član
ArminM je napisao(la):
da mi je neko rekao da se ovdje moze okrenuti kamion s prikolicom smio bi se kladit u zivot da ne moze.
:icon_eek::icon_eek: Svaka mu cast,trebaju godine iskustva da se ovo odradi,i muda prije svega,a ovaj ih ima ocigledno

Baš buraz gleda sa mnom i ne može da vjeruje. Kaže, ja ni auto ne bih okretao ovdje.:lol:
Nego, ovo stvarno nije neka velika nauka sa ovakvim tipom prikolice i sa ovom rudom. Zato je i napravljena takva, da se čovjek lakše snalazi u zeznutim situacijama, a i manje bježi od one šleperske poluprikolice. Nije da sam ja sad neki iskusan kamiondžija, zato što nisam, ali sam vozio dovoljno i imam i C i E i sve se ovo odradi kad imaš malo rutine i malo muda.;)
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
da mi je neko rekao da se ovdje moze okrenuti kamion s prikolicom smio bi se kladit u zivot da ne moze.
:icon_eek::icon_eek: Svaka mu cast,trebaju godine iskustva da se ovo odradi,i muda prije svega,a ovaj ih ima ocigledno

Baš buraz gleda sa mnom i ne može da vjeruje. Kaže, ja ni auto ne bih okretao ovdje.:lol:
Nego, ovo stvarno nije neka velika nauka sa ovakvim tipom prikolice i sa ovom rudom. Zato je i napravljena takva, da se čovjek lakše snalazi u zeznutim situacijama, a i manje bježi od one šleperske poluprikolice. Nije da sam ja sad neki iskusan kamiondžija, zato što nisam, ali sam vozio dovoljno i imam i C i E i sve se ovo odradi kad imaš malo rutine i malo muda.;)

to sam i mislio,mozda puno kamiondzija bi moglo da okrene kamion,na isti nacin kako je to i ovaj odradio,samo je pitanje muda,da li bi se smjeli usudit da to odrade
 
Majstor, tj. sto bi mi rekli, iskusan covjek. Da nije imao ovakvu prikolicu kod koje se tockovi mogu vriti za 360%, sumnjam da bi uspio, jer mu je trebalo da se okrece i da se priblizi do kamiona, al je ona bila lockana na 180%, tesko tesko, ili sa mnogo zivaca :D
 
Član
ma ništa specijalno vala, uvijek se mozes okrenuti pa makar to bilo 10.000 puta naprijed nazad, samo polako i malo mozganja i ide to...a ove prikolice su baš super za ovakve situacije...
 
Član
a sta kazete za ovo?? nezz jel neko gledao. sjecam se prije par god u jednoj emisiji na svabskom nekom sam ovo gledao. fkt svaka cast liku :D

<object width="480" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/jRYN2-sfos0?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/jRYN2-sfos0?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385"></embed></object>
 
Top