Maistor za Alternatore - Sarajevo?

Maistor za Alternatore - Sarajevo?

Poz narode , zanima me ko je kod nas u ovom lijepom Sarajevu strucnjak za alternatore ali neko mi bas povjerljiv treba da se zamjene neke sitnice i naravno da nije skup?
 
Član
elektricar na skenderiji, vidi se natpis pored ceste kad ides iz pravca vrbanje prema skenderiji. meni je radio ima 2 godine i ja sam zadovoljan a nije skup
 
pa jesi mjenjao igdje regler??? neka ti to neko provjeri prvo, vjerovatno je do njega kao sto sam ti rekao, samo jbg ono ti nepristupacno u pm skroz...
 
Sve sam ja vec skinuo evo ostala mi jos 2 sarafa malo nepristupacna pa se patim , kupio sam drugi alternator polovan medzutim kad ga zavrtim tamo gdje ide kais cuje se na jednom dijelu kao da cvili pa sam kontao da odnesem oba da napravim jedan da valja jer moj ne cvili probao sam

hitno mi treba neko ko ima torx gidore il kljuceve!
 
Član
odavno onaj elektrican na skederiji en radi, sad je na kosevskom brdu zaposlen u nekom salonu
 
Član
tom majstoru sa kosevskog koji zivi dvije zgrade pored mene i kojeg hvalite(KIKO),ja nebi vise odvuko konja da mu podkovice udari a ne auto!sta vam je ljudi raspitajte se malo za tog jadnika,s1cku je radio punta gt-a pa pitajte njega kakav je!!!:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Dobar autoelektricar ti je Senci kod Fahdove dzamije, njemu odvuci sta god ti treba oko struje nek ti rijesi, nije skup a dobro radi. ;)
 
Top