LSD Doors = proslost, X-Slide doors

LSD Doors = proslost, X-Slide doors

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
...sadasnjost. jos u proslom njemackom tuning-magazinu je ova honda bila prestavita, nisam imala gdje da scaniram artikal. al sad vidim je
u Max Poweru

Xtreme Wide Body & X-Slide Doors

June-COVER.jpg


http://www.maxpower.co.uk/article.asp?asset=9778&p=1
 
Član
Zakon stvar, al ne ovako izvedena, nego kad su blizu karoseriji.

Bas se cudim da klizna vrata ne ugradjuju u sve aute sa 2 vrata, najprakticnija su, gdje god parkiras mozes izaci...
 

IGY

Član
VR6Boki je napisao(la):
Zakon stvar, al ne ovako izvedena, nego kad su blizu karoseriji.

Bas se cudim da klizna vrata ne ugradjuju u sve aute sa 2 vrata, najprakticnija su, gdje god parkiras mozes izaci...

vala bas si u pravu, za klizna vrata, jos pogotovo nama visokim ljudima bi odgovaralo to :icon_smile:
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Zakon stvar, al ne ovako izvedena, nego kad su blizu karoseriji.

Bas se cudim da klizna vrata ne ugradjuju u sve aute sa 2 vrata, najprakticnija su, gdje god parkiras mozes izaci...


Boki klizna vrata, kao na Vanu npr to da, ali ovo (nazalost nema neke bolje slike ovdje) ovo je ne znam.. jashes preko ovih precki da udjes/izadjes.. neko te zaparkira nema ti u auto uci ovo je meni bezze skroz
 
Jest prakticno,ali ne izgleda bas najbolje,bar meni ne.I tu i lezi odgovor zasto se ne ugradjuju u sva auta,ni jedan proizvodjac ne zeli riskirati.
 
Član
samo da je drugacije jos malo bice sminka i ona vrata sto idu ispod auta tako se otvaraju strasno
 
Član
jest samo ona na pugu su tako spora...gledam neki dan zena udje i zatvaraju se sama...reko, po kisi ces pokisnut sav dok se ona otvore i zatvore...
 
Član
ma dobro,to je prvi model da se serijski ugradjuju...bice uskoro poboljsanja...a i dosta mi vala packi po vratima s parkinga,kad neko ulazi u auto pa okrzne vratima...:icon_mad:
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
jest samo ona na pugu su tako spora...gledam neki dan zena udje i zatvaraju se sama...reko, po kisi ces pokisnut sav dok se ona otvore i zatvore...

A evo na youtubeu toliko toga pokazuje koliko ta vrata imaju greske, covjek ih ne moze drzati otvorenim, drugom su se usred noci sama od sebe otvorila i opljackali ga... jeste fino... ali neka hvala, ostajem ja na svojim klasicnim, ni LSD mi ne treba :D

FAILED : http://www.youtube.com/watch?v=DVA2eBSkPGI
 
Član
ma izbusis rupu u limu,i kad se otvore zabijes sarafciger,da im ne da da se zatvore:lol:

btw,zato i kazem,nisu jos usavrsena,tek se pocelo s tim:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top