LOW Golf MK3

LOW Golf MK3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
dobar je mozda da si stavio kristalne farove naprijed i ukloni steke bio bi betonski al i ovako mi se svidja:cool:
 
Član
Nevolim previse clean,isao sam samo na low nisam ni feluge htio mijenjati pa cak ni farovi ni zmigavce,samo zakucavanje,par detalja,i dobra masina(sto ce zakljuci po IC-u:D)okolina mi se bas svidja:cool:
 
Član
znas kako,ja radim u PS vec par godina,ali sve nesto amaterski i kad mi padne napamet....jedan rad u 20 dana i to zavrsim ga za 10 minuta:D
 
Član
crna boja maske ove i crna boja ove linije na karambolci su totalno drugacije, maska izgleda kao da je u paintu samo onako ofarbana znaci malo sfuserena boja i isto ovi dole maglenjaci daju neki bljesak sto je neobicno s obzirom da je dan :D
 
Član
Masku nisam uspio drugacije jbg. a maglenke ma to su neke spec. sijalice od 1000w :lol:
Uglavnom hvala na uvidjelim greskama da znam za buduce;)
 
Član
Nije lose ali moze i puno bolje
mada trebao si staviti i org sliku pa da vidimo sve te tvoje prerade
 
Član
jel LOW RIDE neki stil:icon_question: Vidio sam cini mi se na Golfu od Davora pise isto al ne znam sta je.Meni je rad dobar
 
Član
Na Davorobom golfu pise zato sto se tako zove njihov auto klub,a inace to je znacene za jako niska(spustena)auta;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top