Logo a.k. Hot Wheels MODRIČA

Logo a.k. Hot Wheels MODRIČA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo napokon je gotov logo auto kluba Hot Wheels iz Modriče... Da čujem komentare vaše ako neko nešto ima da doda ili da oduzme neka javi... sve ce kritike i prijedlozi dobro doći...

koji je po vama kvalitetniji i bolji???
 
Član
RE: Logo a.k. Hot Wheels

IGY je napisao(la):
dobar je
malo mi baca na bivsi klub
carbon

ako vjerujes nisam nikakve stvari planirao da kopiram, ali cini mi se da sam u carbona vidio kazaljku i fazon kao ovaj :S
 
Član
po meni bolji ovaj drugi gdje je vise istaknuto ime kluba nego ime grada...mislim da je bitnije da se vidi kako se zove klub nego iz kojeg je grada...al nek kazu i drugi svoje misljenje!!!:cool::cool::cool:
 
Član
To gdje pise club ispod kazaljke, tu uvali bijelim slovima ime kluba...ovako crnim slovima kvari samo...
 
Član
srdjo je napisao(la):
po meni bolji ovaj drugi gdje je vise istaknuto ime kluba nego ime grada...mislim da je bitnije da se vidi kako se zove klub nego iz kojeg je grada...al nek kazu i drugi svoje misljenje!!!:cool::cool::cool:

prihvata se, sada da cujemo druga misljenja...
 
Član
dobar logo ;)
drugi je bolji
istaknuto je ime kluba ime grada je manje meni je to taman


sory za off
i ja sam sebi konto napraviti neki logo samo neznam za što :D
išo bi na ovaj fazon :D

 
Član
Trozic je napisao(la):
dobar logo ;)
drugi je bolji
istaknuto je ime kluba ime grada je manje meni je to taman


sory za off
i ja sam sebi konto napraviti neki logo samo neznam za što :D
išo bi na ovaj fazon :D


pa nije losa ideja. poslusat cu vas ali ima jos dosta ljudi da dadne svoje misljenje. pa nakon toga slijede promjene na logu ;)
 
Član
sine samo da budemo orginalni ono sto smo pricali,ovo ti je dobro da kazu misljene da nebi bilo kopiranja,ako neko misli da ima negde slican logo nek kaze,najbitnije je da bude sto je moguce jedinstven.nama odgovara iz club
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top