Ljetovanje - Drvenik

Ljetovanje - Drvenik

Poz narode , krajem mjeseca hocu da pokvasim pakaš pa me zanima jel ko isao u Drvenik . Jos bolje ako neko ima da predlozi kakav smjestaj gdje dobar parking , prilaz i usluga . Trazim evo patim se al sve skoro sranje i parking daleko od sobe. Znaci necu dugo biti 4-5 dana i za taj period bi izvojio 100-120km po osobi . Znaci bitno mi je da je prilaz i parking i da soba ima svoj WC da nije odvojen i naravno da nije sad neka rusevina , takodje da nije bas sad 500metara od plaze znaci nekih 100tinjak metara je prihvaljivo
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Poz narode , krajem mjeseca hocu da pokvasim pakaš pa me zanima jel ko isao u Drvenik . Jos bolje ako neko ima da predlozi kakav smjestaj gdje dobar parking , prilaz i usluga . Trazim evo patim se al sve skoro sranje i parking daleko od sobe. Znaci necu dugo biti 4-5 dana i za taj period bi izvojio 100-120km po osobi . Znaci bitno mi je da je prilaz i parking i da soba ima svoj WC da nije odvojen i naravno da nije sad neka rusevina , takodje da nije bas sad 500metara od plaze znaci nekih 100tinjak metara je prihvaljivo

jeli ti mislis po danu 100-120km po osobi il iza 4-5 dana ako je po danu mislim da mozes naci fin pansion za te pare.
 
Član
emir_89 je napisao(la):
napisao je covjek za taj period, znaci 20ak KM dnevno po osobi...

:lol: za cvaju moze u podacama u starom gradu ;) za 10 eura krevet + boravisna taksa :icon_question: to nema ni u Sarajevu
 
Član
Bio sam ja u velikom drveniku prije par godina...imao sam vizitku za smjestaj..apartman 12eura po osobi...wc, kuhinja sve u sklopu sobe...parking odmah tu ispred....udaljenost od mora 3-4 min
 
Mirsado je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
napisao je covjek za taj period, znaci 20ak KM dnevno po osobi...

:lol: za cvaju moze u podacama u starom gradu ;) za 10 eura krevet + boravisna taksa :icon_question: to nema ni u Sarajevu

Pa normalno da nema u Sarajevu kad je skuplje :lol: tamo se sad tako vrte cijene normalnog smjestaja od 10 do 15 eura dan , ja cu biti neka 4 dana znaci moze smjestaj i od 15eura po danu po osobi nije frka
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Mirsado je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
napisao je covjek za taj period, znaci 20ak KM dnevno po osobi...

:lol: za cvaju moze u podacama u starom gradu ;) za 10 eura krevet + boravisna taksa :icon_question: to nema ni u Sarajevu

Pa normalno da nema u Sarajevu kad je skuplje :lol: tamo se sad tako vrte cijene normalnog smjestaja od 10 do 15 eura dan , ja cu biti neka 4 dana znaci moze smjestaj i od 15eura po danu po osobi nije frka

u svakom slucaju da sto bolje i povoljnije prodjes ali poznajuci njih :icon_rolleyes: uzimaju a ne trepcu.
 
Član
drvenik je predobar, otidji u mali drvenik ljepsi je 100 puta, smjestaji su po 12 eura krevet, imas ih na pretek, pogotovo u ovom periodu ;) nemam broja ali pitaj za Sadu Bocica gdje se vezu mali brodici, tu imas jako jeftnine apartmane, plaza 5m udaljena ;)
 
Član
zato je crna gora zakon, hrvati oderase sa cijenama. kako koja godina sve vise raje u CG ide
 
Ok brum brum raspitam se , jel mali drvenik tamo gdje hotel hani? Sto se tice crne gore htio sam ici al kad mi rekose da je more prljavo odbilo me a i hocu da se odmorim od svega malo nesto mi se ne partija pa mislim da je drvenik extra za toga
 
ma najpovoljnije ces proci ako odes dole i trazis smjestaj, kad se ovako rezervise, uvijek ces skuplje proci..naravno, ako si voljan ici na slijepo.
a u malom je i meni bolje, jos onaj parking za auta uz plazu,cio dan ga mozes pazit :D
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
Ok brum brum raspitam se , jel mali drvenik tamo gdje hotel hani? Sto se tice crne gore htio sam ici al kad mi rekose da je more prljavo odbilo me a i hocu da se odmorim od svega malo nesto mi se ne partija pa mislim da je drvenik extra za toga

isto je more i u hrvatskoj, jadransko i jedno i drugo :D

hehehhe halali, nisam mogao odoljeti :) jbg to sve zavisi od mjesta gdje odes, ali ja govorim generalno za zemlju.

prosle sedmice jaran bio u budvi i placali smjestaj 10E, rodjak u ulcinju placao apartman sa kuhinjom, kupatilom, klimom 15E dnevno za dvoje, onda kad uporedis cijene namirnica u prodavnicama dosta povoljnija CG...
 
Jeste tacno je sve al et more me to otjeralo najvise , jeste isto al dosta je prljavije kazu u odnosu na HR , a necu ja sad nesto dugo biti da mogu neku sumu potrositi
 
Član
pa dobro i to sto kazes. mene samo nervira sto za neke fus sobe traze po 15-20E, ali se sigurno moze naci nesto kvalitetno po prihvatljivoj cijeni i u Hr. Ako i ne nadjes neki br da odavdje rezervises, mozes i na slijepo otici, uvijek mozes nesto naci, tako da ti ne mora to biti frka ;)
 
Tako ce i biti , iskreno smjestaj ko smjestaj samo mi je bitno da prespavam tu i da je cisto naravno tako i WC , ne mora biti fensi nesto , i naravo parking da je sigurica
 
Top