Ljekari se bore za život Šabana Smajića ...

Ljekari se bore za život Šabana Smajića ...

Član
Šaban Smajić ( 1944.) iz naselja Priluk zadobio je teške tjelesne povrede u saobraćajnoj nesreći, koja se u nedjelju oko 19.40 sati dogodila na autobuskoj stanici u ovom naselju u općini Živinice. Njega je kako nezvanično doznajemo automobilom marke mercedes udario Fehim Musić (1952.).

Smajić je kako nam je saopšteno iz UKC Tuzla u nedjelju primljen na Kliniku za anesteziologiju i reanimaciju, u jedinicu Intezivne njege. Operisan je i trenutno priključen na aparate za disanje, a ljekari se bore za njegov život.

Tužiteljica Mirsada Kalaba, koja je izašla na uviđaj, naredila je uzimanja uzoraka krvi i urina vozača, te naredila sprovođenje istrage. U Tužilaštvu ističu da pripadnici OKP PU Živinice i dalje rade na prikupljanju materijalnih dokaza i utvrđuju okolnosti pod kojima se nesreća dogodila, o čemu će naknadno obavjestiti Tužilaštvo.

Mediji o ovom slučaju do danas od strane nadležnih institucija nisu bili obavješteni, zbog čega je reagovala porodica nastradalog. Članovi porodice smatraju da se na ovaj način cijeli slučaj nastojao zataškati.


DRZI SE DAJDZA UZ TEBE SMO:icon_cry:, ...,


pazi malo sta pises i kako se izrazavas
 
Član
RE: Ljekari se bore za život Šabana Smajića (NASA POGANA POLICIJA)

zalosno:icon_sad::icon_sad:
brz oporavak zelim
 
Član
RE: Ljekari se bore za život Šabana Smajića (NASA POGANA POLICIJA)

ako bogda da on bude dobro,a jebes mafiju,sve najbolje od srca
 
RE: Ljekari se bore za život Šabana Smajića (NASA POGANA POLICIJA)

Zelim brz oparavak
Zalosno zao mi covijeka:icon_cry:
 
Član
RE: Ljekari se bore za život Šabana Smajića (NASA POGANA POLICIJA)

mozes mislit moj rodjak tj sin od nastradalog tj mog dajdze otisao u mup i pitao zasto je taj covijek na slobodi a tuzioc mu odgovorio: "nije ga ubio" jebo te ledd:icon_mad::icon_mad:

moj rodjak je lud ionako ima papir da je poremecen otice ubice ga sam ako sta ne bdu poduzeli
 
Član
RE: Ljekari se bore za život Šabana Smajića (NASA POGANA POLICIJA)

tako je doslo vrijeme moj druze,tuga i jad.povrijedjenom zelim brz oporavak
 
Top