Liqui Moly zastupnik za BIH????gdje kupiti proizvode u TZ

Liqui Moly zastupnik za BIH????gdje kupiti proizvode u TZ

LSD

Član
sve sam naveo u naslovu...dakle treba mi nekih stvarcica gdje da nadjem...trazio po XXX radnji po Tz al nisam nasao pravu????
 
Član
U Sarajevu imaju prodavnicu na Ilidzi, ja sam kupovao neke stvarcice prosle godine, mogu ti nabaviti bilo sta iz ponude.

A mislim da je zastupnik za BiH Metalmerc: http://www.metalmerc.com , zovi njih pa pitaj imaju li prodavnicu u Tuzli...
 

MTR

Član
samo kod njih u Metalmercu u Kiseljaku mozes naci te neke specificne artikle , ovako po pumpama ti je standard par kanti ulja , neki aditiv i to je to
 
Član
IGY je napisao(la):
Boki gdje tacno na ilidzi, treba i meni nesto

Ulazis na Ilidzu, al ne preko kruznog toka nego desno ispod onog nadvoznjaka. E sad nisam siguran jel prvi il drugi semafor skrenes desno (mislim da je drugi semafor desno, al nisam siguran) i onda vozis samo pravo, ta prodavnica je nakon 200-300 metara sa lijeve strane (odmah uz put, ne mozes je fulit). Nadji sta ti treba na liqui-moly web sajtu, ja kad sam isao prvi put rekli mi da nemaju to, al kaze ak ima na sajtu donesi pa cemo probati naruciti. I ja odnesem code proizvoda sa sajta, zovnu neki magacin i kazu imaju, narucit cemo. Zovu me nakon nekih 4-5 sati, kazu stiglo je ono, mozes doci po to (ja se iznenadio kako su efikasni).
 

IGY

Član
super, treba mi kolegi na poslu nesto za dizne na dizelu, pa da ga mogu uputiti
hvala
 
VR6Boki je napisao(la):
IGY je napisao(la):
Boki gdje tacno na ilidzi, treba i meni nesto

Ulazis na Ilidzu, al ne preko kruznog toka nego desno ispod onog nadvoznjaka. E sad nisam siguran jel prvi il drugi semafor skrenes desno (mislim da je drugi semafor desno, al nisam siguran) i onda vozis samo pravo, ta prodavnica je nakon 200-300 metara sa lijeve strane (odmah uz put, ne mozes je fulit). Nadji sta ti treba na liqui-moly web sajtu, ja kad sam isao prvi put rekli mi da nemaju to, al kaze ak ima na sajtu donesi pa cemo probati naruciti. I ja odnesem code proizvoda sa sajta, zovnu neki magacin i kazu imaju, narucit cemo. Zovu me nakon nekih 4-5 sati, kazu stiglo je ono, mozes doci po to (ja se iznenadio kako su efikasni).

Boki da nije lucajno u AS Hondas-u...kod Hajre,prodavnica u kuci s lijeve strane
 
Član
Je, je, ev sad potrazih to ime na google i izbaci mi njihov web, to je ta prodavnica...

Link: http://ashondas.ba/

thumbz.php
 
Top