lična iskustva sa alarmima tipa meta,cobra itd

lična iskustva sa alarmima tipa meta,cobra itd

Član
u moru elektrricnih uredjaja za zastitu nasih limenih ljubimaca pojavljaju se mnoga imena auto alarma pa koja su vasa licna iskustva sa istim i sta bi preporucili za ugradnju...
 
Ja sam ugradio cobra alarm u nipex-u prije cirka 5 godina i nikakvih problema osim sto se gumeni privjesak od daljinskog otkinuo.
 
Početnik
Koristena kobra na dva auta,sveukupno oko 4-5godina.Nisam probao druge alarme tako da ti nemogu dati mjerodavan sud ali po meni je cobra dosta dobra i ima dosta opcija i sl.Ali u principu ja bi ganjao nesto novije proizvodnje i serije ;)
 
Član
imam metu i zadovoljan sam... uradio kod mladena u tuzli... nikad se nsita nije desilo osim jednom kad su mi u ovlastenom presjekli zicu od sirene ... :icon_smile:
 
Član
Ja ubacujem isto alarm, neću reći koji radi sigurnosti, ali ću sarmo reći da je neku noć isto u tz napadnut golf koji je imao na sebi cobra i bušio je ispod brave da ga otvori...

Dakle, 99% naših auta imaju zaštitu i to ih ništa ne odbija da napadnu auto...
 
Član
ma jarane moj ne moze niko ugraditi alarm i ocekivati da nece autu nista biti.. on ako hoce nece ga nista zaustaviti makar na slep ga stavio... alarm je tu malo et da zaplasi ove kokosare i sto se ja osjecam bolje kad ima alarm u automobilu... ;) naravno pored alarma je neophodna jos neka zastita...
 
Top