lezaj golf 4

lezaj golf 4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Veceras sam imao scenu izlijetanja na ivicnjak i ode mi lezaj zadnji lijevi, pa jeli neko zna koliko je para i gdje se moze naci? Unaprijed hvala....:icon_sad:
 
Početnik
bmwscaner je napisao(la):
pregledaj ti lafetu tesko da ce ti lezaj otici od udara prvo se lafeta pojebe pa onda dalje :)

potpisujem,

imao slican problem,,,lezaj moze otic ali vrlo lakse ode lafet u ovom slucaju..
 
Član
jbg sad cuje se da huci kao lezaj jer sam bas izletio na ivicnjak sa prednjim i zadnjim lijevim tockom. Volan mirno stoji ne vuce nigdje i ostecenja na prednjoj felgi su mala skoro neprimjetna dok je na zadnjoj bas felga zguljena na falcu....
 
Član
Bio danas kod majstora kaze da treba lezaj nekad zamjeniti (jer je jos dobar, a orginalni pa da ne stavljam fus) tako da sam dobro prosao.

Hvala svima koji su pomogli koliko toliko. :cool:
 
heh... lezaj lezaj...
ako prodjes za 100km, extra... meni je na Astri H (doduse u ovlastenom) kostao 800 i kusur maraka... jer je valjda spojen sa jos nekim senzorima...
 
Član
Bio sam danas kod majstora i sve skidali i opet vratili ( jer je lezaj koliko toliko dobar ) tako da nisam imao problema. A nasao sam lezaj za 60 km + ugradnja 10 km............
 
Član
ima lezajeva i jeftinijih al zavisi kakvi su moze se naci i jeftinije
doduse ovaj sto sam ti ja nudio je "FAG" i nisu losi ;)
 
Član
To sam pitaoo majstora i rekao mi je da su ti sto si mi nudio najbolji tako da to imam u planu mjenjati uskoro i najverovatnije me eto kod tebe. Usput hvala....;)
 
Super Moderator
GrandMaster je napisao(la):
heh... lezaj lezaj...
ako prodjes za 100km, extra... meni je na Astri H (doduse u ovlastenom) kostao 800 i kusur maraka... jer je valjda spojen sa jos nekim senzorima...

lezaj a 800 KM... ne mogu da vjerujem :icon_eek:
da ti nisi lafete mjenjo :icon_eek:
 
Član
Fag najbolji lezaj....hajde dobro,ja koliko znam ina i skf lezajevi su najbolji lezajevi a sad kako hocete....A za 800 km lezaj to je nemoguce,neznam kakav da je nemoze biti...A lafeta ode samo kad se iskrivi neide lafeta tako lahko,na lafeti je sve potrosni materijal,ona je samo komad zeljeza....
 
Član
keno_87 je napisao(la):
Fag najbolji lezaj....hajde dobro,ja koliko znam ina i skf lezajevi su najbolji lezajevi a sad kako hocete....A za 800 km lezaj to je nemoguce,neznam kakav da je nemoze biti...A lafeta ode samo kad se iskrivi neide lafeta tako lahko,na lafeti je sve potrosni materijal,ona je samo komad zeljeza....

Drug FAG jeste najbolji lezaj 100% provjereno a ovaj momak sa foruma Zerr ili kako vec je najjeftini na podruciju Sarajeva. Za ovo 800 neznam stvarno....
 
Član
Nisam neki poznavalac brandova, ali meni je otisao lezaj na G3 dok sam ga vozio i prijatelj iz ASA-e mi rekao da ako necu da kupujem original da potrazim TIMKEN lezajeve, i stvarno promijenio oba lezaja naprijed kao da je drugo auto, mislim da je jedan kostao oko 45KM.
A sto se tice te cijene od 800KM, za Opela u ovlastenom servisu, pa i ne iznenadjuje me. S obzirom da im je letva volana za Astru iz 2000 godine 2400KM bez ugradnje. Ili kod od kasetofona fabrickog 180KM. Mislim da je jeftinije BMW-a iz te godine jeftinije odrzavati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top