Lexus pravi konkurenciju za S-AMG, Panameru Turbo... ?

Lexus pravi konkurenciju za S-AMG, Panameru Turbo... ?

Član
Ocigledno je da je trziste superbrzih limuzina u porastu...

Ekipa AutoBlog-a je na Ringu slikala moguceg Lexus-ovog predstavnika u toj klasi.

002-spy-shots-mystery-lexus-ls.jpg

000-spy-shots-mystery-lexus-ls.jpg

005-spy-shots-mystery-lexus-ls.jpg
 
Član
al pored s-amg, panamera imas m5, rs6, cts-v, xy-r, rapide, Quattroporte, sace i ferari garant nova limuzina, lamborghini, moro je lexus imati uponudi jedan r limuzinku,.,
al opet meni je panamera nekako najljepsa ak kako kome
 
Član
i ja kazem ^^

A ovo mi lici kao neki tunermobil!!
Mada bilo bi zanimljivo vidjeti pokusaj lexusa i na tom polju mada ne vidim neki uspjeh...
 
Član
Salle je napisao(la):
ma S8 ušije to sve kad dođe :D

stari s8 imao 5.2 V10 TFSI :D šta li će novi imati xD

Stara vijest kao Grčka, V8 Bi-turbo 520hp... 4.2 do 100 za to auto u toj klasi je... iznimno.
 
Član
JA samo znam da sam se iskrivio smijajuci se prednjem braniku...koda ga je nekou Krapini pravio hahahaha :lol:
 
Član
I nije vala nesto ovakvog lexusa od ford mondea mogu napravit :D uz malo poliestera :D :cool: ima njegovih crta a ni elegancija nije ni blizu mercedesovoj :icon_rolleyes:
 
Član
BaXRS4 je napisao(la):
Salle je napisao(la):
ma S8 ušije to sve kad dođe :D

stari s8 imao 5.2 V10 TFSI :D šta li će novi imati xD

Stara vijest kao Grčka, V8 Bi-turbo 520hp... 4.2 do 100 za to auto u toj klasi je... iznimno.

nekontaš ti to druže, ovo je bilo ulje na vatru, ali vatra se ugušila xD :D
 
Član
Izgled je najmanje bitan... nece ga praviti ovakvog sigurno, ako ga budu pravili... mozda samo nece da kvare ime vozajuci hrpu najlona i izolir trake okolo k`o ostali. Rekao bih da se na The Ringu testira ono ispod lima, i da su zbog toga bili tu.
 
Top