lamela vw jetta

lamela vw jetta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
prvo da kazem da nemam bas nikakvog iskustva sa mjenjanjem lamele na autu zato bi volio da pitam za savjet da li da radim to sam da bi ustedio nesto ili da nediram sam
auto je vw vento '96 2.0 masina 5. brzina
auto ide jako u rpm a nema brzine kad ide isto ko da stuca nekad pogotovo u prvoj i dugoj brzinicim kad pritisnem na gas isto ko da hoce da se ugasi.ja vozim i dalje zato sto nemam drugo auto a auto mi treba svaki dan za posla
neke ideje kako da ovo napravim bile bi mi vazne.rado bi da ovo uradim sam ako je moguce i nije previse komplikovano
 
pozz dd a savjete u veti lamele imapš dole rubrike savjeti ili kvarovi a mislim da ti bolje lamelu dat majstru nekom da ti to zamjeni ako nemaš iskustva pozz
 
Član
zovem se kenan
rodzen sam u zenici
zivim u americi
i vozim jettu 96 god. 2.0 , 5 brzina
ima 130000 milja sve je bilo dobro do neki dan doso sam kuci presvuko se i opet da izadjem kad jetta nece da upali pregledo kablove dobri su svjecice dobre pogledam struju do razvodne kape ima
ali nema struje sa kape na kablove tako da sam promjenio razvodnu i rotor i jeta upali odma ali sad trza nevuce, itd. do sljedeceg javljanja hvala za savjete
 
Član
Pozdrav i dobro dosao & ostani aktivan!

A za savjet,u drugi dio foruma pa ce ti nrtko'pomoc!;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top