Lamborghini Huracan vs Lancia Delta S4

Lamborghini Huracan vs Lancia Delta S4

Evo cijela emisija Grip na tu temu. Zanimljivo, koji monstrumi su postojali prije 30 godina, grupa B je najluđa, najjača, najnaj ... :)

 
Član
Gledao sam i to na youtube, al tu nema ovog dijela iz videa iznad, tako nisam siguran da je taj prilog na youtube kompletan.

Al sudeci po videu ispod, Walter je sa 911 Turbo bio brzi od Delte :) Al pitanje je kako bi on Deltu vozio...
 
Član
Iako je Walter nesumnjivo fantastičan vozač , ipak je u pitanju Njemačaka emisija u kojoj Njemački vozač pokazuje vrhunac Njemačkog inžinjeringa , tako da Lancia nije imala šanse...
Veliki respekt za elfera ali bez obzira od 30 godina distance , mislim da je ovo Lancijin teren i da ni jedan cestovni auto nebi imao šanse pored nje,uz naravno vrhunskog vozača , jer je ona pravljena da bude najbrža i ništa drugo...
 
Član
ja bih ovde malo offtopic :) ovi ljudi kako voze je fascinantno! walter ok zna se, al evo niki na 7:41 sta radi gdje radi s autom vrijednim cca 150.000€ ludilo :) ili sto bi mi rekli mudOnja
 
Je li ovo rekao da može još bolje voziti, samo da još malo bolje upozna auto, a ovaj mu kaže da je lud, nakon dva metra vožnje poželio je jedino da ima kacigu ?? :)
 
Top