Lakiranje..

Lakiranje..

Član
Dakle odlucio sam izlakirat Hyundaia Accenta bijelog(nije metalik)..
Kako da to napravim ja najbolje..i kolko se krecu cijene tih lakova za auto..ja sam nacuo 10ak KM iliti 40kn.. evo vi koji ste radili bio bih zahvalan na savjetima,ali i oni koji znaju su dobrodosli :D
 
Član
Ako nemas komoru za lakiranje,a pretpostavljam da nemas ne lakiraj i ne zajebaji se s tim jer ces sve zajebat. Odvezi auto lakireru, imas vec par tema na forumu u vezi lakiranja ko je dobar itd itd...reci mu svoje zelje..pljuni nesto para..i zadovoljan.. :)
 
Član
Nelle_G je napisao(la):
Ako nemas komoru za lakiranje,a pretpostavljam da nemas ne lakiraj i ne zajebaji se s tim jer ces sve zajebat. Odvezi auto lakireru, imas vec par tema na forumu u vezi lakiranja ko je dobar itd itd...reci mu svoje zelje..pljuni nesto para..i zadovoljan.. :)

bez komore 99% ces nesto zeznuti...
prasina ce ti pasti na lak,ode onda sve u vraziju...
 
Član
Bolje ti uzmi valjak i kantu jupola i opleti 15 litara je cca 19 KM,:smajli10:šalim se naravno ako nemaš baš nikakvog iskustva sa tim nemoj se učiti na svome autu.
Lijep pozdrav :D:D
 
Član
elvis_h je napisao(la):
Bolje ti uzmi valjak i kantu jupola i opleti 15 litara je cca 19 KM,:smajli10:šalim se naravno ako nemaš baš nikakvog iskustva sa tim nemoj se učiti na svome autu.
Lijep pozdrav :D:D

.. A u istu boju kad bi ga isao farbat.. sa strane sam ga malo zvekno,izravno sam lim,al sad nez to nije nesto puno samo 2 crte onak ko od kljuca..malo vece.. da to izlakiram a da nepljujem pare bzvz.. znal ko kak da sredim?
 
Član
Joj ovog lika..hahah :) :) .. oce huuundai-ja da radi..sto ste ga banovali ... i da stavlja neonke :)
 
Top