Lakiranje-Savjet

Lakiranje-Savjet

Planiram da lakiram auto kod prijatelja i nesto mi pade na pamet da ofarbam i one sve crne lajsne i sve što je na njemu od crnih plastika u boju auta, pa me zanima dal mi preporucujete to da radim (auto je metalic sivi,alu felge takodjer,a crna crna stakla skroz zatamnjena)

Hvala
 
boris_gangster je napisao(la):
Planiram da lakiram auto kod prijatelja i nesto mi pade na pamet da ofarbam i one sve crne lajsne i sve što je na njemu od crnih plastika u boju auta, pa me zanima dal mi preporucujete to da radim (auto je metalic sivi,alu felge takodjer,a crna crna stakla skroz zatamnjena)

Hvala

koje je auto u pitanju, stavi sliku auta
 
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
boris_gangster je napisao(la):
Planiram da lakiram auto kod prijatelja i nesto mi pade na pamet da ofarbam i one sve crne lajsne i sve što je na njemu od crnih plastika u boju auta, pa me zanima dal mi preporucujete to da radim (auto je metalic sivi,alu felge takodjer,a crna crna stakla skroz zatamnjena)

Hvala

koje je auto u pitanju, stavi sliku auta

A sad mi je komplikovano stavljat sliku, Passat B4 metalic sivi, lajsne na vratima i na podu dole su crne a auto je metalic, mislio sam te crne plastike na njemu ofarbat u boju auta
 
Član
nemoj to radit,posto su ti stakla zatamljena ostavi tako.eventualno naovo te plastike olakirat cistom mat crnom;)
 
Član
plastike moraju u mat crnoj ostati kako god se to lakira govnasto izgleda a i treba ti nesto na autu da razbije monotoniju
crna lajsne se bas isticu a+na sivoj tako da to OK izgleda
 
Top