Lakiranje Fiat Brava

Lakiranje Fiat Brava

Član
Ovako, planirao sam lakirati kompletnog fiat brava,ima nekoliko optickih nedostaka..... pogotovo hauba, mada sam je presvukao carbon folijom....
Koliko bi me kostalo otprilike,gdje bi to bilo najbolje uraditi...imat cu vremena jer moram vozacku predati na mjesec dana :p:icon_question:
 
Član
Dođi kod kolege i mene da ga sredimo, a cijena zavisi od oštećenja. Od 1000KM pa na više.
 
Član
Nema nekih drasticnih ostecenja,,,,nema korozije..niti je udaran negdje i slicno,radi se o ogrebotinama koje su normalne nakon 10godina koristenja, boja ja je na njemu nekakva poput zlatne , volio bi zlatnu ali koja ide malo vise na zutu boju ili boju bakra, i krov crn i haubu da ide na V crnom bojom....a na potrazi sam za spojlerom i branicima....

Reci mi u kakvoj prostoriji raditi,kako je opremljeno??
Da ne bude kao u nekih "majstora" rade vani i lakiraju u prasnjavim garazama....

lijep pozz
 
Član
Priprema, limarija, razvaljivanje, zezancija se radi u garaži, a lakiranje u komori naravno. Ako mjenjaš boju, to ti je malo skuplja varijanta, pogotovo ako ideš u 2 nijanse na jednom komadu lima. Inače, vrata iznutra i štokove nema potrebe dirati jer tu nema šta da se farba, ali ako mjenjaš boju, onda mora i to, a to utiče na cjenu, jedino ako ćeš da auto bude šaren. Ovo što ti želiš niko normalan neće uraditi bez 850 Evrića pa skuplje.;)
 
Član
Sto se tice lakiranja, raspitaj se u Srebreniku gdje ima koji lakirer, nije ti daleko, a i cijene su veoma povoljne, od 800 do 1000 km uradit ce ljudi, i to perfektno, jedan od najboljih lakirera (Damir Lela) u Srebreniku, skoro je farbao Golfa peticu kompletnog za 900 km, tako da ti mora ici maksimalno do 1000 km. pozzzz
 
Član
eMIRnAME je napisao(la):
Sto se tice lakiranja, raspitaj se u Srebreniku gdje ima koji lakirer, nije ti daleko, a i cijene su veoma povoljne, od 800 do 1000 km uradit ce ljudi, i to perfektno, jedan od najboljih lakirera (Damir Lela) u Srebreniku, skoro je farbao Golfa peticu kompletnog za 900 km, tako da ti mora ici maksimalno do 1000 km. pozzzz

Hvala....na preporuci, uzimam do kraja mjeseca ponude, pa gdje bude najboljih preporuka u vezi kvaliteta odradjenog posla tu cu i odraditi....
Znaci volio bi da vidim te dosadasnje radove,ako neko ima slucajno slika i tako to!
 
Član
eMIRnAME je napisao(la):
Sto se tice lakiranja, raspitaj se u Srebreniku gdje ima koji lakirer, nije ti daleko, a i cijene su veoma povoljne, od 800 do 1000 km uradit ce ljudi, i to perfektno, jedan od najboljih lakirera (Damir Lela) u Srebreniku, skoro je farbao Golfa peticu kompletnog za 900 km, tako da ti mora ici maksimalno do 1000 km. pozzzz

da extra majstor , jedan od najboljih sigurno, a vjerovatno nebi bilo vise od 1000 km...
ako hoces nabavim ti broj ;)
 
Član
Moze broj..kazem vam...ovaj mjesec dana sakupljam ponude,pa ce pasti odluka, necu da se zalijecem nessto bezze da ispadne na kraju...
Hvala;)
 

rs6

Član
mdeebosna je napisao(la):
Moze broj..kazem vam...ovaj mjesec dana sakupljam ponude,pa ce pasti odluka, necu da se zalijecem nessto bezze da ispadne na kraju...
Hvala;)

061/ 282 - 317 - lela lakirer

reci da ti je enes dao broj...
 
Top