Kvar na svjetlima

Kvar na svjetlima

Član
Ako mi netko moze pomoci ovako mi se desilo Audi 80 1.6TD,jucer sam primjetio na svjetlima i CD playeru da mi nije elektrika uredu odem majstoru da mi izmjeri punjenje i taj majstor ustanovi da je punjenje na leru preko 16V kaze mi da je regler na altenatoru otisao a u međuvremenu izgorila mi je jedna sijalica od stop lampe zamjenim regler i sijalicu kad sam danas primjetio pri paljenju stopki (kad pritisnem kocnicu) pali se i desna pozicija, sad najvjerovatnije da je negdje do mase ako netko zna gdje bi mogao biti problem nek javi da nebih napravio veci kvar:icon_question:
 
Član
neces napraviti veci kvar. ocito je u stopku sula voda i sad na ovom minusu ti stvara spoj. skini fino stopku i ocisti kontakte i malo ih naspricaj kontakt sprejem i to bi trebalo rijesiti problem.
sto se tice napona taj napon od 16V nije dobar nikako za elektroniku (player i sl.) a sijalice znaju crkavati pri prvom paljenju.
 
Član
sve ti je u redu, nego tu sijalicu sto si zamenio na stopu, izvadi je i stavi dvopolnu 12V 21/5w,
 
Član
Dule upravu si negledajuci stavio sam jednopolnu sijalicu i to mi je stvaralo problem oko pozicije hvala vam

admin LOCK !!!
 
Top