kupujem 195/50 R15

kupujem 195/50 R15

Član
kupujem 2 ili 3 gume dimenzije 195/50 R15, nemoraju biti bas nove i neko novo godiste, da mogu posluziti koji mjesec samo, da malo provozam felgice nove sto sam uzeo.. ponude na PM.. HITNO!!!
 
Član
kupljene 2 od al galonea.. svaka cast momku,pohvale od mene, kupujem jos 2 ako ima neko.. da nisu nesto i bas skupe a nemoraju bitr ni dobre oko 4-5mm sare..
 
Član
nokke je napisao(la):
imam ti ja 2 savine gume 100KM

trazim nesto jeftinije, hocu ih nazad staviti, uzeo sam od algalonea toyo t1r i gume su boli glava, imam ja 2 za nazad ali su razlicite pa bi neke da i nisu bog zna sta al da su iste:D 4/5mm sare otprilike..
 
Član
isao vulkanizeru montirati gume toyo prva liga a na obe ove sto sam tjeo nazad imaju gute sa obe strane pa ih nisam ni stavljao jer su prevelike gute, HITNO trazim 2 195/50 R15 nemoraju biti ni bas najbolje samo da imam nazad da se malo navozikam s alu felgama.. ponude ovdje,PM, 062/503-136
 
Član
BUMP!! ajmo raja pomozite malo, dajte brojeve od ljudi koji prodaju ovako gume da zovem da pitam imaju li, nemoraju biti gume najbolje, 4/5mm sare al da nisu puno stare.. pomozite hitno potrebno, nemam ideje gdje bi mogao gledati itd.. pomozite malo;)
 
Član
moRe LOCK, uzeo jos 2 toyo u slabijem stanju od ovih sto sam uzeo od algaloneta al sve u svemu zadovoljan sam.. LOCK
 
Top