Kupovina prvog auta

Kupovina prvog auta

Član
Ubrzo cu postati punoljetan i dobiti svoje prvo auto. Dosao sam ovdje da vas pitam savjet koje bi auto(polovno) bilo dobro za 10.000-12.000 km. osobno bi htio neki bmw ili audi sa finim linijama. Hvala unaprijed. :D
 
Član
puno je tu vise faktora od same cijene. prvo trebas skontati koliko si finansijski potkovan, da uracunas tu i potencijalne kvarove, pa onda koliko ces se voziti, da li trazis dizela ili benzinca, zatim koji segment hoces, koliko jako auto, itd, isl. puno je tu pitanja na koja trebas odgovoriti, da bi mogao nesto izabrati ;)
 
Član
To ti nije pitanje za forum-Iz razloga sto ce svako da ti preporucuje upravo ono sto on vozi il je vozio, jer to vozi zato sto mu se svidja, (nisi ti prvi koji ovo pita nego 101 i svaki put bude isto).
Kupi sta se tebi svidja-Prvo, jedino i osnovno pravilo.

Aj zdravo :spam:
 
Član
pik ba je tvoj projatelj evo Avdi za tebe sebi proberi sta i koji ti se svidja http://www.pik.ba/?trazilica=&brand=&stanje=&kategorija=18&id=1&id=1&id=1&v_b=&v_m=&godiste_min=&godiste_max=&od=10000&do=12000&kanton=&kilometra-a_min=&kilometra-a_max=&gorivo_select=&x=99&y=7

evo bmw za te pare Imaj na umu da ta auta treba i odrzavati i da ti ostane 1 hiljada na veliki servis itd moja preporuka da uzmes nesto manje ako si pocenik tj nisi bez vozacke ganjo prije 2-3god a druga stvar vece je opet sigurnije i polako http://www.pik.ba/?trazilica=&id=1&kanton=&v_b=3500&v_m=&vrsta=sve&od=10000&do=12000&stanje=&kategorija=18&tip_select=&godiste_min=&godiste_max=&kilometra-a_min=&kilometra-a_max=&konjskih-snaga_min=&konjskih-snaga_max=&kilovata-kw_min=&kilovata-kw_max=&kubikaza_min=&kubikaza_max=&masa_min=&masa_max=&pogon_select=&gorivo_select=&velicina-felgi_select=&transmisija_select=&broj-stepeni-prijenosa_select=&broj-vrata_select=&boja_select=&muzika-ozvu-enje_select=&parking-senzori_select=&registrovan-do_select=&zastita-blokada_select=
 
BHT Ovisnik
ti prvo napisi kakvo ti auto treba,za sto ce ti sluziti, da li u obitelji ti ima tko polozeno pa s tim oces li prelaziti veliku kilometrazu i sl., a ne ovako iz vedra neba... zatim auto je najjednostavnije kupiti,imas novce ili kredit i kupis si auto i sve super,al pitanje je koliko novaca imas za odrzavanje jer je to mnogo bitniji faktor nego kupiti auto, lako je kupiti brz i jak auto ali racunaj na to registraciju,nije samo potrosnja, svako novije jace auto se nosi na vecim felgama sto automatski znaci da ti idu skuplje gume i sl...
ako to nije kredit od 10-12 000km i za te novce nisi crnčio dan noc samo da bi imao lovu i kupio si auto i nista drugo,onda kao pocetnik si mozes uzeti pristojan bmw e46 tipa 318d ili moja preporuka zbog odrzavanja 318i + plin. Auto prilicno atraktivno,posebno za mlađeg momka, solidno jako, nece ti sigurno faliti snage jer si tek polozio,a silni golfovi 4-5ce na cesti imaju isto ili manje snage (cisto usporedbe radi). Auto nije posebno kvarljivo, za odrzavati tu i tamo, originalni dijelovi jesu skupi, ali van ovlastenog se moze solidno proci, a auto je jaako prostrano, po meni najprostranije u toj klasi auta. definitivno mnogo komotnije od A4 tog ranga,golfa 4 i sl. pa cak i od mog volva karavana...

to je moj prijedlog jer je auto atraktivno,prostrano i kvalitetno;)
ja ti mogu preporuciti i volva s40,jer mi je ovo vec 2. volvo u posjedu,ali sto da ti o njemu pricam kada znam da ga sigurno neces uzeti,a definitivno je udobniji,sigurniji i bolji od ovih drugih (moje misljenje), imam i bmw u garazi pa znam sta pricam,al eto;)
 
Top