Kriza? Šalite se...

Kriza? Šalite se...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Čini se da za neke definitivno ne postoji pojmovi poput krize i recesije čim si mogu priuštiti registracijske oznake vrijedne gotovo 400.000 eura. Biznis s registracijskim oznakama odavno je uzeo maha u Velikoj Britaniji, a novi rekorder je Nabil Bishara koji je za tablicu "1 D" iskeširao okvirnih 380.000 eura. Libanonski poduzetnik kupio je tablicu kao poklon za svoju suprugu te će ju montirati na njen Bentley.

27oznv.jpg


Ipak, koliko god se suludo čini izdvojiti toliki novac za maleni komadić lima, što onda reći za Saeeda Abdula Ghaffara Khoura koji je prošle godine na aukciji u Abu Dabiju platio registracijsku oznaku "1" nevjerojatnih 14,5 milijuna dolara.
 
Član
Covjek ima para i sta je problem? Ne vidim zasto bi bio ni kreten ni debil, svako ima svoje uzitke i trosi pare na ono sto je njemu drago. A ako je on debil a zaradio je tolike pare, sta ste onda vi?! Ljudi za dijamante daju milione, mali svjetlucavi kamencic koji sluzi nicem. Ne treba ulaziti u to za sta neko trosi svoje pare, njegove su, nek ih baci u solju i popisa ak ce biti sretan zbog toga...
 
Početnik
e vala stvarno je kreativan kad je nasao tablice da toliko potrosi na njih

e sad je i pitanje kako ih je i zaradio,
 
Faya_M5 je napisao(la):
vladica85 je napisao(la):
debili,bolje da je dao u dobrotvorne svrhe..

bas tako...na ovo potrosit...e onda stvarno

ako cemo tako..
onda kad vi sebi kupite neke bolje zvucnike u autu, drugacije stopove...zasto vi te pare niste dali u dobrotvorne svrhe?? kavke vi koristi imate od tih stopova, zvicnika itd ??? eh takvu istu koristi ima ovaj od tablica
ljudi zive u skladu sa svojim mogucnostima, nekima je ceif dati za stopove, nekima za tablice...
bespotrebno je osudjivati druge i omalozavati ;)

mene samo interesuje sta mu znaci ovo "1D"
 
Član
da brate al stopovi wuferi i ostala sranja nekostaju 380000e,sta mi da dajemo u dobrotvorne svrhe kad ionako nam je vecini finansijska situacija knap,ne kazem da zivim lose,fala bogu ne fali mi nista al daleko to do onoga kako bi trebalo biti
 
Član
al covjek ima pare i hoce svoj cejf da provodi. tvoj cejf su stopovi od lupam 250KM, a njegov cejf je nesto skuplji :D

i malo me iznerviro komentar gore, neko je napiso, kako li ih je zaradio?? to mi je nesto najmrze kod naseg naroda. cim neko ima para, odma se pomisli kako taj neko krade... :icon_mad:
 
Član
debil....hebo te komad lima...i tako je sranje velko ...bolje da je nesto drugo kupio kad vec ima para...bar jos jednog bentley.a hehe..debil covjek
 
Član
hahahah
jeste smijesni cu na ovo potrosit haha
on nije potrosio ni 0.01% svog bogatstva koje svakim danom raste
a sto nebi da kad ima , i ja bi volio neke posebne oznake
al nemam para pa bi trebo rec da je kreten , e vala nije svaka mu cast
 
Član
Svako ima svoje, ali ovo je Boze-me-sacuvaj :icon_rolleyes:

Majku im, treba im sve ove nase gadne bosanske pokacit n aauto :icon_rolleyes:
 
Joj bjezi ba,al jebes ovog britanca,meni gori ovaj na dnu teksu,nu 14,5 miliona dolara za tablicu,pa jbt sve,koji je to necu reci kreten,ne,ne,koji to gad od covjeka moras biti i dati 14,5 mil. na komad lima,dok s druge strani milioni djecice umire od gladi.De stvarno,zamislite se malo,prije nego sto pocnete pravdati postupke ovih majmuna.Mene bi bilo strah boga.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top