Korejska E-klasa -> KIA Cadenza

Korejska E-klasa -> KIA Cadenza

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
GalleryImageThumbnail.aspx

Kia je i službeno predstavila model Cadenza, koji je ispratio u mirovinu neuspješni i pomalo nespretno dizajnirani Opirus – u prodajne salone stiže u siječnju iduće godine

Jučer je u Koreji očima javnosti predstavljen K7, njihov top-model koji će na ostalim tržištima nositi ime Cadenza. Skladan, mišičav dizajn nastao je pod vodstvom Petera Schreyera i jako je nalik na koncept KND-5 predstavljen u Seoulu ranije ove godine. U gotovo pet metara dužine (4965 mm), smještena je moderna tehnologija s potpuno novom platformom, a unatoč tome što je Cadenza nešto kraća od Opirusa, zbog povećanog međuosovinskog razmaka nudi više mjesta od svojeg neuspješnog prethodnika, od kojeg je i lakša punih 130 kg. U ponudi motora naći će se tri benzinca, počevši od najslabijeg četverocilindraša sa 165 KS do najsnažnijeg 3.5 V6 sa 295 KS, a svi će biti upareni sa šeststupanjskom automatikom, koja će snagu prenositi na prednje kotače. Možda i najbolji izbor biti će naknadno ponuđeni 2,4-litreni četverocilindraš iza Hyundai-Kia grupe, snažan primjerenih 201 KS, a sukladno trendovima na europskom tržištu, u ponudi će se pojaviti i dizelska inačica. Nova korejska perjanica, kada se pojavi u prodajnim salonima tijekom iduće godine, trebala bi odigrati znatno ozbiljniju ulogu na tržištu od neuglednog prethodnika. Sudeći prema prvim dojmovima, uz očekivanu povoljnu cijenu, Cadenza bi mogla ostvariti zapaženiji rezultat.


GalleryImageThumbnail.aspx

GalleryImageThumbnail.aspx

GalleryImageThumbnail.aspx

GalleryImageThumbnail.aspx

GalleryImageThumbnail.aspx
 
Početnik
kao sto sam napisao na jednom forumu vec ponovicu,meni je ovo ljepse nego E klasa...:icon_rolleyes:

mozda zato sto je meni E klasa jedno od najruznijih izdanja Merca:icon_rolleyes:
 
Član
ma odlicna je:cool: evo ko nije gledao reklamu http://www.bhtuning.com/kia-k7-cadenza-movie-perverzno-odradjen-t-31971.html
 
Član
Uh prelijep..evo i video Comercial :)

<object width="640" height="505"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/V2AiitnVj5I&hl=en_US&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/V2AiitnVj5I&hl=en_US&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="505"></embed></object>
 
BHT Ovisnik
na reklami mi se jos vise svidila,prelijepa je,mada ja nikada nisam imao lose misljenje o KIA automobilima:cool:
 
Član
sandy_mo je napisao(la):
Pa ovo je cista kopija Insignie, mora da vam se zato svidja, jer Insignia je auto godine ;)

Druze, video sam danas Insigniu uzivo...prosla me jeza, auto je strahota, nemozes ga se nagledat, a ova KIA jeste neka kopija...al dobra kopija, nece biti lose :D

P.S. Insignia bolja 100 puta
 
Kia ce za par godina biti jako respektabilno ime u auto industriji , pa jedini daju 7god. garancije na svoj model , ne daju bezveze a ako i ovom modelu bude tako dobar kvalitet i 7god garancije , bice trn u oku svim proizvodjacima u ovoj klasi ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Kia ce za par godina biti jako respektabilno ime u auto industriji , pa jedini daju 7god. garancije na svoj model , ne daju bezveze a ako i ovom modelu bude tako dobar kvalitet i 7god garancije , bice trn u oku svim proizvodjacima u ovoj klasi ;)

Daju 7 godina, ali ima tu caka, neko je pricao o tome ;)
 
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Kia ce za par godina biti jako respektabilno ime u auto industriji , pa jedini daju 7god. garancije na svoj model , ne daju bezveze a ako i ovom modelu bude tako dobar kvalitet i 7god garancije , bice trn u oku svim proizvodjacima u ovoj klasi ;)

pa vec su sad respektabilni
 
SamiRX-8 je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Kia ce za par godina biti jako respektabilno ime u auto industriji , pa jedini daju 7god. garancije na svoj model , ne daju bezveze a ako i ovom modelu bude tako dobar kvalitet i 7god garancije , bice trn u oku svim proizvodjacima u ovoj klasi ;)

Daju 7 godina, ali ima tu caka, neko je pricao o tome ;)

hmmm , koja ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top