Konkurencija Miniju "Procurile" fotografije novog Citroena DS3 Racing

Konkurencija Miniju "Procurile" fotografije novog Citroena DS3 Racing

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pretpostavlja se da na fotografijama koje su se pojavile na internetu nalazi Citroen DS3 Racing, koji će predstavljati velikog rivala Miniju.

Najave govore da je vozilo 15 mm niže od standardne verzije. Ispod haube diše turbo-benzinski motor 1.6, koji razvija snagu od 210 KS.

Brzinu od 100 km/h DS3 Racing dostiže za 6,8 sekundi.

Iako standardni Citroen DS3 u prodaju kreće već u martu, kupci će na ovaj hatchback morati sačekati do jeseni.

Od standardnog DS3, verzija Racing se razlikuje po atraktivnoj boji i karbonskim detaljima u unutrašnjosti, a bit će ponuđen kao limitirani primjerak i proizvest će se samo 1.000 komada godišnje.

b1002100860085700.jpg


1002100861mn0095296.jpg
 
Član
Eto autica za mene :D

Dobar nema sta, samo mislim da ce biti preskup.

Za nadat se da ce ga dobro slozit, da bude zabavan za voznju :icon_biggrin:
 
Član
ma mini mu nije do koljena,stvarno dobra izvedba,svaka im cast,jos ako u seriji bude ovakav onda extra stvarno;)
 
Član
ArminM je napisao(la):
ma mini mu nije do koljena,stvarno dobra izvedba,svaka im cast,jos ako u seriji bude ovakav onda extra stvarno;)
:icon_confused:
Drug moj , Mini se proizvodi već 51 godinu , za to ima razlog ...
hoće li to postići ovaj sitroen ,vidjećemo...
 
Početnik
auto jest lijepo ali Mini ima svoju povjest tako da ga ne treba pocijenivat...oba auta su extra...:icon_rolleyes:
 
Fino izgleda autić skroz al ipak Mini im je zadao zadaću :) šta se onda "furaju" na njega kad ne valja :D
Ma sve u svemu ima tih par autića iz takve klase konkurencija jedni drugima al Mini je ipak ime i stil do kojeg drugi neće tek tako moći doći
 
Član
isto ko sto se mnogi ravnaju prema BMW,Audi i Merc..tako se i ovde ravnaju prema MINI-ju:icon_smile::icon_smile:
 
Mini je Mini,ne samo zbog imidza i tradicije,nego jer je auto stvarno dobro.

A djeluje fin ovaj Citro,vidjet cemo kad se pojavi kakav je ;)
 
Ako bude ovakav u serijskoj izvedbi bit će vrhunski ;)
Ali sumnjam da će dostići vozne osobine i agilnost Minija, jer je Mini kao karting.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top