Konjski zivci

Konjski zivci

Član
Ne znam da li je bilo ali svakako vrijedi pogledat...onako da se covjek dobro ismije na sabahu :D
http://www.youtube.com/watch?v=tW3_pFrGSe0
i jos jedan jako dobar instruktor :D
http://www.youtube.com/watch?v=5CH9NKDcUcw
 
Joj ovo sam davno gled'o, brate mili, za ovu nije vozacka, ne kontam ja ovo krecanje, kako se ovo postize :D, i u mene zatrza jednom kad pustim naglo kvacilo, al' u ove auto radi k'o da ima hidrauliku hahahaa.... Za ovakve nije vozacka, ona ce danas sutra nekog ubit'.... Primjer ovdje jedna tica u gradu, svi je znaju, polagala godinu dana izlazila samo pred komisiju, bla bla, auto skole je slale jedna od druge, i na kraju napala komisiju htjela se udarat bla bla, i konji umjesto zabrane oni njoj dadnu vozacku, kroz par dana umjesto kocnice stisla gas i uletila zeni u prodavnicu, i to uz stepenice uzletila i u prodavnicu uletila hahahha.....
 
Član
almir_gr je napisao(la):
Joj ovo sam davno gled'o, brate mili, za ovu nije vozacka, ne kontam ja ovo krecanje, kako se ovo postize :D, i u mene zatrza jednom kad pustim naglo kvacilo, al' u ove auto radi k'o da ima hidrauliku hahahaa.... Za ovakve nije vozacka, ona ce danas sutra nekog ubit'.... Primjer ovdje jedna tica u gradu, svi je znaju, polagala godinu dana izlazila samo pred komisiju, bla bla, auto skole je slale jedna od druge, i na kraju napala komisiju htjela se udarat bla bla, i konji umjesto zabrane oni njoj dadnu vozacku, kroz par dana umjesto kocnice stisla gas i uletila zeni u prodavnicu, i to uz stepenice uzletila i u prodavnicu uletila hahahha.....


hahahahhahhahhahhha :lol::lol::lol::lol::lol: mislila zenada je rasprodaja pa da uleti sto prije:D :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Pogledajte sve video isjecke od ovog instruktora ja jesam ima kad jedna cura napravi sudar tak da nije snimanje.ima kad mu kandidat pobjegne sa autom itd.najbolje kad joj dira nogu da pusti gas:lol::cool:
 

DLS

Početnik
freaks14.jpg
:lol::lol::lol:
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: bog te ja bi se ranio da mi se ovako desava,bolje nego da nju ubijem:lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ja bi "odlipio k'o lajsna" da obucavam ovako nesto, a i vidim da je i njemu na kraju video dogruhalo kad je izasao iz auta :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top