Koliko vredi iphone 3 8gb?Da li nekome treba?

Koliko vredi iphone 3 8gb?Da li nekome treba?

Član
_Zanima me koliko od prilike vredi solidno ocuvan primerak i ima li neko da je zainteresovan za kupovinu?
 
Član
ja sam nedavno prodavao 3GS 16GB za 4 stoje i jedva prodao.. ima na piku svakakvih cijena, tome 3G 8GB je cijena otprilike od 250 do 350KM u vrhh glave..
 
Član
Hvala svima, ne isplati mi se onda, imam ga u nekoj kombinaciji ali mi se ne isplati ispod 350 da ga dam
 
Član
dellas je napisao(la):
Hvala svima, ne isplati mi se onda, imam ga u nekoj kombinaciji ali mi se ne isplati ispod 350 da ga dam

Ti znas najbolje isplati li se...Mozes pogledat malo kako su cijene padale i kad ce novi model...Mozda nikad neces ni dobit vise sa njega ako ga ostavis.
 
Član
Nekome ko je bas gadget freak mozes prodati 400+ nekome ko je upucen u hardver i ostalu konkurenciju slabo.
Sretno ;)
 
Član
iphone 4 je nov fabricki otkljucan 1500 km, a zakljucan oko 1200,300, ja 3g 8gb prodao za 330 km
 
Član
ja sam 4 16gb za 7 stoja prodao, jer je hitno bilo amidja donio iz amerike i trebao se vracat a nije prodao po cijeni koliko je trazio i da za 700KM koliko je i on tamo platio.. skupi su inace iphoni ja prvi nebi nikad dao tolike pare za nesto takvo, vjerovali ili ne evo sad nosim nokiu 3310 i nema boljeg mobitela :D:D:D:D:D:D:D
 
Legend
sve zavisi u kakvom je stanju taj iPhone,mozda se on moze i prodati za 450KM...Ja skoro prodao 3G 16GB za 360KM;)
 
Početnik
Druze to oko 300-350KM mozes uzeti za njega.

A Iphone 4 zakljucan ja prodajem po 1000km pa nemogu musteriju naci.
 
Član
Ja imam Iphone 4 otkljucanu


Nasla mi rodbina u svedskoj ispod autobusnog sjedala ... Znaci u kutiji :D slusalice pun ***** neke dokumetnacije :D

frecera kao lud :D







Sto ti je sreca
 
Član
G2_1.6B je napisao(la):
Druze to oko 300-350KM mozes uzeti za njega.

A Iphone 4 zakljucan ja prodajem po 1000km pa nemogu musteriju naci.

pa jarane cetvorku mozes novu kupiti za 570 eur fabricki otkljucanu a ti zakljucanu prodajes po 1000 km,nema smisla ba :D
 
Top