koliko prljavo vase auto moze biti?

koliko prljavo vase auto moze biti?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo nisam vidio da ima jedna ovakva tema pa reko da otvorim. svi stavljaju slike svojih auta kad su cista i ispolirana, e da vidimo kako izgledju kad su prljava!! ovdje mozete stavljati slike svojih ljubimaca ali kad su prljavi. e ja sam svoje uslikao nekakva je macka hodala po njemu ostavila sape po citavom autu!! :lol::lol:

[attachment=28930]
 
BHT Ovisnik
ja nemogu podnjeti kad je auto mi prljavo,jedan dan eventualno,samo da prenoci ako ga predvecer isrpljam,perem ga 2-3x tjedno komplet detaljno:icon_smile:
 
Član
CoL3-99 je napisao(la):
ja nemogu podnjeti kad je auto mi prljavo,jedan dan eventualno,samo da prenoci ako ga predvecer isrpljam,perem ga 2-3x tjedno komplet detaljno:icon_smile:

hehe pazi da ti boja neopadne hehe salaaaaa
 
Član
nesobrzi je napisao(la):
CoL3-99 je napisao(la):
ja nemogu podnjeti kad je auto mi prljavo,jedan dan eventualno,samo da prenoci ako ga predvecer isrpljam,perem ga 2-3x tjedno komplet detaljno:icon_smile:

hehe pazi da ti boja neopadne hehe salaaaaa

hahha ja sam svog polirao tako cesto da sam mu boju skinuo pocela da se pojavljuje neka crvena na vratima, valjda bila vrata nekad crvena :lol::lol:
 
Auto mi nije prljavo skoro nikad, osim dan kad pada kisa, cim prema prognozi ne najavljuju kisu za naredna 2 dana, perem auto. Nekad perem i 2x sedmicno, ovisno po potrebi, ali ne prodje ni jedna sedmica da ne operem.

Svakih mjesec dana malo voskiram voskom, a svakih pola godine ispoliram.

Najvise ne volim prljavo auto.
 
Član
Ne podnosim da mi je auto prljavo unutra, detaljno ciscenje unutrasnjosti bar 2 puta sedmicno. a sto se tice limarije vani to mi ne smeta puno, cesto bude crno (to kad mi dosadi bijela boja), a i kako da ga odrazavam da se cakli kad dok ga perem nije se auto ni osusilo vec napada cestica cadji na auto, bem ti termoelektranu TZ i cementaru lukavac, ubise me u pojam:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Legend
kako su ovi zimski dani,iz vana dok operem on se ubrlja muski,al imam volje pa ga drzim urednim...

a unutrasnjost,ne znam sta da je uvijek je ko' bombona...
 
Član
jooo kud nisam sliko :D
prije neki dan bio u brckom i cesta jako prljava mokra ovo ono
dok sam otisao tamo i nazad se vratio u sa auto promijenilo boju
bas mi krivo sto ne uslika to :(
heheh al slijedeci put vala obavezno :icon_smile:
 
BHT Ovisnik
garaziran je uvijek,95% vremena je ovakav i vani i unutra:cool:
24102009419.jpg


samo mi i susjedi pizde,kazu da ce spast boja koliko ga perem:D
 
Član
eh moji drugovi, zna Skoda biti toliko prljava da se ne vidi koje je originalne boje, ali nisam je nikad slikao...ali prvom prilikom hocu...najgore joj je bilo mostar-split-sarajevo-mostar + nocno lokanj ei zaj*ancija na ledini....kad sam otisao prati auto, radnici su me pocastili sa jedno tucet Bogova... :icon_eek:
 
Član
Meni je do nedavno bila toliko prljava, ustvari blatnjava, sve blato i po prozorima, tablice se ne vide ma smede auto bilo... isao nekoliko puta na Pridolce i Bus. staje, makadam, snijeg se poceo topiti i sve blato,kaljusa ma katastrofa. Eto ne uslika je... bit ce prilika

Al sam zato uradio odmah i duplo pranje, da me ne spominju puno na autopraonici:D
 
Član
nemam fotkalicu trenutno :) ali samo zamislite kako izgleda nakon sat-2 drifta po makadamskim cestama :) ima kod nas nasuto jedno 3 kilometra ceste spremno za asfaltiranje tampon zbili bez kamencica ijednog :) ali prasineeeeee hahahhaha
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top