Koliko kostaju prednji polovni diskovi VW PASSAT 3

Koliko kostaju prednji polovni diskovi VW PASSAT 3

Član
Kao sto sam u naslovu naveo koliko kostaju polovni prednji diskovi za VW PASSATA 3 od prilike ne mora biti 100% tacna cijena :)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Ja ne bi platio vise od 10 maraka po komadu za polovan disk, pa nek ti bude mjerilo ;)

Hehe pa tako i treba hehe
Cuo sam od nekih ljudi da su 2 diska 20 km pa ne znam sad koliko je to sigurno :)
 
Ako ces stavljati na auto, onda je bolje dodaj jos 20 na tih 20 pa uzmi dva nova, a od tih polovnih jedino distancere napraviti :cool:
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Ako ces stavljati na auto, onda je bolje dodaj jos 20 na tih 20 pa uzmi dva nova, a od tih polovnih jedino distancere napraviti :cool:

A druze i ja sam mislio nove ali kazu ljudi kakvi nove,uzmi polovne bolji kvalitet novi od u brze.
A jel tesko napraviti distancere od starih i onako sam mislio uzimati distancere? :)
 
Ma jebemu, danas je moderna tehnologija, ne mogu biti toliko losije od tog polovnog originala nikako, a vjerujem da ima i razlicitog izbora, sa vecom cijenom, ipak je sigurnost u pitanju. Kako god, neces pretjerano ni osjetiti razliku, a ako vec hoces polovne, onda ti valja dati pare i tokaru da ih obradi, a isto tako i tokar ti moze napraviti distancere od diskova... cijene za to ne znam, ali valjda nije skupo ;)
 
Član
novo je novo, to su potrosni dijelovi...al bosnjo naviko na otpada pa su kod nas bolji polovni :lol:

usput nebi ni ja dao vise od 10 km za polovne za jedan, a i sta ce ti vec takve imas na autu :cool:
 
Član
AnDel je napisao(la):
novo je novo, to su potrosni dijelovi...al bosnjo naviko na otpada pa su kod nas bolji polovni :lol:

usput nebi ni ja dao vise od 10 km za polovne za jedan, a i sta ce ti vec takve imas na autu :cool:

Hehehe u pravu si 100% slazem se :lol:

technoGeek je napisao(la):
Ma jebemu, danas je moderna tehnologija, ne mogu biti toliko losije od tog polovnog originala nikako, a vjerujem da ima i razlicitog izbora, sa vecom cijenom, ipak je sigurnost u pitanju. Kako god, neces pretjerano ni osjetiti razliku, a ako vec hoces polovne, onda ti valja dati pare i tokaru da ih obradi, a isto tako i tokar ti moze napraviti distancere od diskova... cijene za to ne znam, ali valjda nije skupo ;)

Hehe hvala druze na savjetu :)
 
Član
daki je napisao(la):
Jel moguce da trazis polovne diskove, nemogu da vjerujem sta citam.

Hehe pa zanima me cijena ako su novi oko 100 KM jbg poskupo mi to,
znas li ti cijenu novih diskova za pasata?
I dali iko zna cijenu novih disk plocica?
 
Član
:icon_eek:

Pa čovječe, evo što nemaš novaca za održavati auto, ali se igraš sa svojim i tuđim životom. Polovni diskovi, nikada, ali nikada nisam vidio da to netko kupuje.
 
Član
google.ba je tvoj prijatelj, gluplje teme nisam vidio odavno, i kazu ona slijedeca tema:

imam problem, kada kocim trese mi se volan, sta li to moze biti, pomozite :lol:
 
Član
ZELA GTI je napisao(la):
:icon_eek:

Pa čovječe, evo što nemaš novaca za održavati auto, ali se igraš sa svojim i tuđim životom. Polovni diskovi, nikada, ali nikada nisam vidio da to netko kupuje.

Dobro druze,ja nisam ovdje postavio temu da mi neko prica da li imam novca ili nemam ja sam pitao ako neko zna cijenu polovnih ili novih diskova neka mi kaze da znam da li da kupujem nove,ako znas cijenu reci mi ako ne ok.

Brum Brum je napisao(la):
google.ba je tvoj prijatelj, gluplje teme nisam vidio odavno, i kazu ona slijedeca tema:

imam problem, kada kocim trese mi se volan, sta li to moze biti, pomozite :lol:

Hahah upravo ti mi i jest problem sa ovim diskovima kaze majstor da su se iskrivili diskovi :)
 
Član
doce ti i diskovi i disk plocice 100KM i zamjenis i rahat si bar godinu i po ili dvije (na plocice mislim)....
 
Član
VWClub je napisao(la):
ZELA GTI je napisao(la):
:icon_eek:

Pa čovječe, evo što nemaš novaca za održavati auto, ali se igraš sa svojim i tuđim životom. Polovni diskovi, nikada, ali nikada nisam vidio da to netko kupuje.

Dobro druze,ja nisam ovdje postavio temu da mi neko prica da li imam novca ili nemam ja sam pitao ako neko zna cijenu polovnih ili novih diskova neka mi kaze da znam da li da kupujem nove,ako znas cijenu reci mi ako ne ok.

Brum Brum je napisao(la):
google.ba je tvoj prijatelj, gluplje teme nisam vidio odavno, i kazu ona slijedeca tema:

imam problem, kada kocim trese mi se volan, sta li to moze biti, pomozite :lol:

Hahah upravo ti mi i jest problem sa ovim diskovima kaze majstor da su se iskrivili diskovi :)



pa ako imaju tvoji mesa, istokari svoje, svakako ces i ove sto kupis na otpadu morati tokariti;)
 
Top