koju boju za moj auto :D

koju boju za moj auto :D

Član
Sad nekad na proljece kontam kocku pod noz i temeljito izmjeniti njeni vanjski izgled. Sad je diamant schwartz koju niposto nezelim nazad na auto zbog njene jednostavosti i gomile sivog kristala..
Uglavnom izbor je pao na ove 2 farbe
664souveran52yg8.jpg

fast_eddie_marina_pchop2.jpg


carbonschwartz sam imao priliku uzivo gledati i bolesno mi se svidja a ova sa druge slike je takodjer prejebena pa ni sam neznam koju da odaberem.. Moze koji savjet ili prijedlog ili sta vec.
uglavnom rijec je o e30 4 vrata sve M technik 2 i BBS RS
 
Član
obe su ustvari CRNE samo sa drugim efektom i naravno original BMW Individual.
a auto svakako ima zlatne felge tako da treba i boja koja ce biti posebna sama po sebi da se istice u gomili.. nekako nebi htio nakon sta sam ulupao 6-7 000e u auto staro 20 godina da ga ukenjam nekom starom bojom pa da mi cijeli posao oko stvaranja individual kockice propadne :D
razmisljao sam i o JET BLACK ali jednostavno danas svaka baba farba auto u tu boju i necu
 
Član
Meni definitivno druga....mada 100ljudi 100 razlicitih odgovora i mislim da ces ipak na kraju odabrati boju koja se tebi svidja jer farbas ga za svoj gust a ne za nas.....a mislim da si ti odabrao boju tamo negdje u podsvjesti ali cekas inf koja ce prevagnuti...sta god da odaberes siguran sam da neces pogrijesiti ;)
 
Član
ma skoro da sam odabrao :) vec onako cisto infomativno da vidim reakcije publike :)
jednom cu ofarbati auto ko zna kad ce opet biti 1200e viska :D
 
Top