Koje pojačalo?!

Koje pojačalo?!

Član
Pozz svima neki dan sam dobio alpine spg 17 cs sisteme ugradio sam ih ali iskreno slabo rade bez pojačala sada sam u potraznji za nekim pojacalom da nije previse para .. Preporucite mi sta da uzmem za ove sisteme (2kanalno 4 kanalno i kolko rms)
 
Član
Ja sam prodo Mahirovom nekom jaranu Alpine neki dvokanalac mali za 70 KM pa kontaktiraj Mahira mozda bi taj prodo, mislim da je 80 w rms po kanalu solidno bi i to bilo za sad, zvuk je fenomenalan za tu snagu bas cisto i fino svira, a uz to je alpine :D

Bilo je na piku nekih alpine pojacala pogledaj imal sta da ti pase, a bolje bi bilo 4 kanalca ak ti ustreba jos 2 izlaza posle za nesto, elipse tweetere il nes slicno ;)
 
eo ovo sam ja bas htio uzeti mada kad sam pricao s likom kaze da je imao nekih problema s njim mozda je sad rijesio , http://www.pik.ba/artikal/1110259/auto-pojacalo-alpine/ , sad mi ne treba jer ja ganjam 4kalanca
 
rekao je da ce napraviti sta god da je , problem je bio nesto se gasio kad pojaca ovako nesto , pitaj nista te ne kosta momak je iskren odma je rekao sta kako
 
ne znam kako ti mogu slabo svirati jedino da ti nije los player pa da ih fino ne pokrene , slusao sam jedno 5-6 komada kad su ugradzeni i golema razlika od fabricki , da se ti sta nisi zeznuo :)
 
Član
Alpine 104 Bti mi je player nije los nimalo al mogu oni zvucnici bolje nisam se zeznuo nigdje :=)
 
onda nije do playera onda si ti kriv tu hehehe zacepile ti se usi od silne muzike :cool: pa jel bolje nego fabricki sto su svirali? Sigurno ce to sa pojacalom da bude mjera i tebi ako ne trazis sad bas nesto
 
Član
Moguce i to , al mislim da bi sa pojačalom trebalo bit dosta dosta bolje , samo se trebam pomucit oko skretnica neznam kako se ugraduju :S
 
Član
na skretnice spoji samo gdje koji zvucnik ide i nemoj fulat ulaz na skretnicu sa nekim izlazom za zvucnik i to je to nema nikakve druge zezancije sto se tice spajanja, pa spoji na ono panasonic pojacalo sto imas pa vidi kako sviraju smanji samo gain na njemu ;)
 
Član
Na piku imaš par starih audison pojačala, za sitnu paru, definitivno bolji izbor od ovih novih low budget pojačala.
 
Top