koje gume koristite, i koje preporucujete

koje gume koristite, i koje preporucujete

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
sto se mene tice vijerujem Sava S3 za zime super, ali uskoro kupujem lijetne pa se nesto neckam koje da uzmem, cuo sam da je ova nova Savina dobra pravo a i nije puno para. Sta vi mislite o toj gumi i koje mi vi predlazete, pozeljna cijena, a dimenzije 185/60/R14
 

JD.

Član
pa sava je sasvim ok za vecinu auta ovdje, naravno da vozis BMW 5 neces savu na to stavljati hehe :D
 
Član
koristim sta stignem mada je moja preporuka Fulda Michelin i Conntinental imao sam ih na autu puno su bolje od save bilo ljetne zimske ilio M+S ali conntinental su bolje ljetne zimske nisu nes na vodi et
 
Legend
Zimske :na 4 celicne imam sava eskimo s3 185/60/r14,ovo je drugi set ovih istih guma i posto sam inace u finoj strani,zimi kad snijeg napada nemam nikakvih problema s njima,vucu ko prave,......al prije 3 god il tako kad mi je stari imao keca gtd,bile su semperit zimske neke na njemu,JA NISAM NIKAD TO DOZIVIO kako je on isao zimi s tim gumama,inace golf 1 je lagahan,al ipak dobre su SEMPERIT

a za ljetne: na alu borbet imam barum ljetne gume 185/60/r14
 
Član
za mene su pireli broj 1 imam dvije na astri i 2 sava s3 m+s ali za nasih uslova sava je ok sasvim
 
Član
Ma svako kupuje ono sto misli da je najbolje i naravno koliko mu budjet dozvoljava, meni su Sava normala, naravno i Kumho nisu lose.
 
Član
Ljeti Pirreli P6000, mislim ne bih nikada kupio al´ sam ih dobio uz auto...
A zimi Sava S3, i to samo na pogonske kotace.
 
Član
sava s3 je super guma za male pare,hoce izvuci gdje treba ali je isto tako i bezveze guma koja pod malo vecim naprezanjima odlazi u PM
iskrivi se sva,evo sad trenutno na BMW-u vozim 4 koje su iskrivljene (podrhtava auto lagano na njima) a dobre su bile kad sam ih stavio,doduse nisam ih ni stedio :)
Ali i na golfu GTD-sam ih uspio iskriviti pa tako da nije ni cudo za BMW-a

Moja idealna kombinacija bi bila
zimska: GY eagle ultra grip
ljwtna: BF Godrich profiller G
 
Legend
Al_Galone je napisao(la):
sava s3 je super guma za male pare,hoce izvuci gdje treba ali je isto tako i bezveze guma koja pod malo vecim naprezanjima odlazi u PM
iskrivi se sva,evo sad trenutno na BMW-u vozim 4 koje su iskrivljene (podrhtava auto lagano na njima) a dobre su bile kad sam ih stavio,doduse nisam ih ni stedio :)
Ali i na golfu GTD-sam ih uspio iskriviti pa tako da nije ni cudo za BMW-a

Moja idealna kombinacija bi bila
zimska: GY eagle ultra grip
ljwtna: BF Godrich  profiller G

tu si u pravu,mogu biti dobre ako ih cuvas bas,a ako palis,sjebo si je sekunda
 
Član
igyracer je napisao(la):
sto se mene tice vijerujem Sava S3 za zime super, ali uskoro kupujem lijetne pa se nesto neckam koje da uzmem, cuo sam da je ova nova Savina dobra pravo a i nije puno para. Sta vi mislite o toj gumi i koje mi vi predlazete, pozeljna cijena, a dimenzije 185/60/R14
sava s3 valja samo za snijega nizasta drugo.jel kisa nevaljaju odma a uz to ljeti se tope to sam dozivio a imam ih sada na autu.zadovoljan sam samo sto se snijega tice a sve ostalo slabo bogami
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top