Koje bi felge uzeli i zasto??

Koje bi felge uzeli i zasto??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Hocu da uzmem sebi jos jedan par felgi umjesto oinh celicara sto imam ;)
Sada sam u razmisljanju da li da uzmem ATS cup,borbet cf ili ove BBS
BBS su mi odmah otpale ali kad sam vidio ovu sliku :cool:
viewer.php
[/URL][/img]
ovako bi ih isto uradio
ali vise se mislim izmedju ATS i borbeta :icon_confused:

koje bi vi uzeli..Jos da kazem da su na bobet 3 gume dunlop 195/45 jedna toyo(mozda je bio udario negdje pa tu stavio toyo :icon_sad:),a na ATS su 195/50 toyo i 205/50 lose gume,a na BBS 195/50 Tigar..stvarno neznam sta bi evo orginalne slike

viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]

Kontam nabaciti neke zimske gume 185/55 ali neka dok uzmem neke :cool:
ATS cup bi polirao citave
BBS uradio polir-zlato
Borbet nista

:icon_question::icon_question:
 
Legend
ni jedne nisu lose , dajem glas za bbs-ke ...... prvo , evo ti slike , stvarno se daju uraditi , a ako su uske ili nesto,uvijek se mozes igrati distancerima i nagibom tocka

a ats i borbet-ke ..... sve ok , ali ih ima na svakom koraku
 
Član
enesss je napisao(la):
ni jedne nisu lose , dajem glas za bbs-ke ...... prvo , evo ti slike , stvarno se daju uraditi , a ako su uske ili nesto,uvijek se mozes igrati distancerima i nagibom tocka

a ats i borbet-ke ..... sve ok , ali ih ima na svakom koraku

joj da mogu sve tri uezti nekako :D :D
I to sto kazez druze imam vec distancere iza ;)
Samo nagibom ih jos naprijed malo srediti..vidit cemo sta ostali kazu :icon_smile:
Ja sam vise za bobet jer su gume na njima dobre 195/45 ;)
 
Član
da se ja pitam ne bi ni jedne. ali ako bas moras izabrati onda ats cup ali ih uraditi fino prije postavljanja na auto
 
Član
za duju definitivno bbs-ice a i pogledaj kako se mogu srediti
i ats su ok na duji ali razlog je sto ja nebi jeste sto ih puno ima a i ovako ne svidjaju mi se nesto
borbet nisu lose ali nije to to jbg
 
Član
s1ck je napisao(la):
za duju definitivno bbs-ice a i pogledaj kako se mogu srediti
i ats su ok na duji ali razlog je sto ja nebi jeste sto ih puno ima a i ovako ne svidjaju mi se nesto
borbet nisu lose ali nije to to jbg

znam ali sam ih imao vec jednom nisu nesto sa obicnom bojom sivom ;)
evo slike..
viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]
viewer.php
[/URL][/img]

nemaju falca a i nisu ja mislim vise o 6j ;)
 
Član
ne znam probaj s ovom kombinacijom
a vjeruj ni ats nisu bas nesto interesantne bar ja tako mislim
 
BHT Ovisnik
meni su fine i borbetove,jest da nije ono german style neki il sl.,,prije ih je imao svatko,fino i one izgledaju,malo za promjenu od drugih,a i ats serditi i u pod golfa:cool:
 
Član
+1 ATS....
BBS je izuzetno tesko odrzavati ako ti je auto u svakodnevnoj upotrebi... A o gumama i felnama, bez obzira na sve, koje god da uzmes, obavezno kod vulkanizera na poroveru.
 
Član
Twister je napisao(la):
+1 ATS....
BBS je izuzetno tesko odrzavati ako ti je auto u svakodnevnoj upotrebi... A o gumama i felnama, bez obzira na sve, koje god da uzmes, obavezno kod vulkanizera na poroveru.

Ma evo puno vise se mislim izmedju borbet ovih i ATS ;)..im osam ove bbs vec nisu nesto :icon_smile:
Cekam slika jos od ovih borbet ;)..ipak na njiam su 195/45 gume a na ovim ATS su lose gume 205/50 a mal obolje 195750 i treba ih polirati do bola :D
 
Član
Nista..Moze lock ovdje..Ove ATS su mi ostale jos samo su na njima slabe Gume :icon_sad:..A za ove borbet me covjek izradio prodao ih prije :icon_mad: :icon_mad:
A bbs necu jer sam ih imao ;)..izgleda da cu ostati na celicarama :icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top