Koje auto da kupim za 10.000KM???

Koje auto da kupim za 10.000KM???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Joj ti teme.Daj malo reci šta želiš od auta?Jesi obiteljski čovjek i želiš da voziš ženu i 7 djece,ili ti nisu bitne obiteljske vrijednosti,nego želiš stroj koji će gutati gorivo.Zanima li te samo styling ili ti je bitno šta auto ima ispod haube,il možda oboje;)
 
Član
AAAA suti drug kakvo 7 djece pa onda ne bi mogao ni ficu voziti morao bih onda sve prodati.Ma znas sta treba mi nesto sto puno ne trosi,mada mi se svido jedan Audi A6 al on trosi puno,evo ovog sada gti-a sto imam on jede asvalt ali brate jede i novcanik,meni iz auspuha ne izlazi sagorijevanje benzina nego sve svaje izlijecu,tako da mi je dosta vise benzinski svaki dan ehhe:lol:
A mislio sam mozda cetvorku neku tdi mi je dovoljno ona od 115KS,dosta vala:icon_confused:
 
pa eto sam si odgovorio na svoju dilemu...slusaj sta ti srce kaze makar bio i golf.....ja sam ipak za malo rasniju varijantu....audi A3 ili ta 6ica ako je dobra!!!!!!!!
 
Član
A nije ni ovakav pass los;)

Znas ova 6 je odlicna ma BOMBA;) AL trosi u pm,zato sam mislio mozda da cetvorku uzmem i dizelam se;)
 
koji motor u 6ici???? i ako je quattro uzimaj,ako je benz rokni mu plin ....moj je 2.8 quattro ima plin i to flandja i super sam zadovoljan....zenica sarajevo plus vozanje po sarajevu itd= 20KM
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/64154/audi-a3/
evo ti a3 fin onako i da te zapaze..za nekih 11000km
ja da za te pare kupujm uzeo bi nesto sredeno moze se naci malo tunninga a ne ono stock mi je beze a nije to melo para...bio je do nedavno extra golf 4 tunning rieger kit 12000km vidi ima li ga jos..pozz
 
Član
imas dosta auta trebao si makar rec okvirno neke marke ili tipe imas i VW i Audi i Opel Ford svasta de reci sta se tebi svida kakva izvedba auta 2 4 vrata sta kako od opreme sta da ima imal to vece i to
 
Član
Ajoj cudno ti je malo ovo pitanje i tema..niko od nas nema isti ukus prilikom biranja auta,zato je barem po mom misljenju najbolje da sam sa sobom skontas sta ti odgovara.Svi savjetii su ti dati na osnovu individualnih stavova svakog od nas ,tako npr meni se svidja Mitsubishi Eclipse i mogu te posavjetovati da uzmes to auto jer je extra,barem se u mom slucaju tako pokazalo,a opet neko ce i meni reci da nisam normalna pa ce ti predloziti nekog Golfa. Tako da najpametnije ti je da sam skontas ili nam barem okvirno kazes kakvi su ti ciljevi i zelje!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top