kocka E-30

kocka E-30

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nešto se malo radilo na autu pa da izbacim prve slike mada nisu neke jer je pado već mrak

stigla je i muzika pa je danas bila i prva proba a i adi187 mi je pomogao
 
Član
Dobre felge,nadam se da imaš i čepove.
Body kit nebih komentarisao jer sam u german folu,samo naprijed podhitno stavi bijele žmigavce i sretno u nastavku :cool:
 
Član
Schumi je napisao(la):
Dobre felge,nadam se da imaš i čepove.
Body kit nebih komentarisao jer sam u german folu,samo naprijed podhitno stavi bijele žmigavce i sretno u nastavku :cool:

čepovi imaju samo što sam šaro felge pa ih skino jer planiram fals ispolirati
a za dodatke i karambolke :veliki ljubitelj japanaca a pošto je BMW na prvom mjestu moro sam majmunisati :D
 
Član
ovi kablovi koji su provuceni gdje je ski jastuk hoceli ovako ostat ili kako mislis to rjesit ????
ja sam sve provuko na ljevu stranu gdje idu orginal kablovi
iducu sedmicu ja pakujem gepek sa pojacalima i wooferima pa pogledaj dali se tebi svida ..
inace respekt na radu koji si dosad uradio ,,bodykit ako se tebi svida ok ..
 
Član
ispod ski jastuka ima rupa izbušena jedno 4 cm prečnika pa sam tu kablove od HU provukao a sa desne sam provukao + za Amp je je 35mm odvojio sam jer kako sam čuo da nije dobro kad istom stranom idu svi kablovi
dobro izgledaće skriveno sve kada vratim tapacirung jer sam dampiro ali opet onaj spojler na gepeku danas igra i igra
 
Član
hehehhehe nek igra
ali sto nisi odmah bateriju premjestio pozada,netreba ti ondar puno duzine kabla
 
Član
335i je napisao(la):
hehehhehe nek igra
ali sto nisi odmah bateriju premjestio pozada,netreba ti ondar puno duzine kabla

uzeo sam od adi187-a kablove 6m ,a gledam da što manje stvari u gepeku imam

možeš li mi objesniti čemu služi ovi otvori u gepeku sa strana i dali ih smijem zatvoriti

335i je napisao(la):
hehehhehe nek igra
ali sto nisi odmah bateriju premjestio pozada,netreba ti ondar puno duzine kabla
 
Član
to ti je za zdrak ,da cerkulise sad neznam kako se zove na bih entlüftung
nemoj zatvarat nek ostane kako jest inace ti se skuplja kondenz u gepeku
 
Član
Fino je odradeno,a za ovo sto je uradeno kod ovog svi kablovi na jednu stranu,to nikako ne valja,jer ce pri slusanju muzike stvarati sumovi,uglavnom kad dodu bolji poznavaoci auto akustike oni ce to bolje objasniti ;)
 
Član
ja sam u nekom skroz drugom fazonu,ali je glupo da kazem sta ja volim..
bitno je sta stoji autu...
po mom misljenju...potrefio si pravu stvar sa stylingom ;)
mozda da ne diras felge...nije ti auto za hrom...
ali normalno...ti si gazda,nisam ja[/i]... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top