kkao ostati pametan..sta raditi

kkao ostati pametan..sta raditi

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
eh ovako..vecina zna da me je 03.09.2008 godine granicna policija RH vratila sa granice zato sto mi je bila istekla licna dobio sam zabranu ulaska i kaznu od 100KM..eh sad proslo je 5 dana od toga i 08.09.2008 platim kaznu i faxom posaljem jednu uplatnicu na broj KOJI MI JE DALA GRANICNA POLICIJA KAMENSKO.. ja to sve i uradim i imam i dokaz da sam poslao faxom onaj papiric datum i to sranje.. eh posto sam neki dan predao za tablice da registrujem tek kupljeno auto jutros odem u MUP da dignem tablice i saobracajnu kad imam sta cuti..nemogu vam biti napravljene blablabla dok neizmirite dugove imate neuplaceno kaznu blablabla i to kazna od 140KM na GRANICNOM PRELAZU KAMENSKO..100km kazne i sto sam prekoracio rok nekih 40KM neam pojma..odnesem u mup dokaz da sam platio i taj papiric da sam poslao faxom i oni me vrate kazu ja moram zvat granicu moram im objasnit da je takva situacija i sto mi nisu izbrisali tu kaznu jer sam platio.. ja se vratim kuci pravac za telefon i zovem informacije..oni mi dadnu broj ja zovem kad kaze zena pogrijesili ste..ja opet informacije dadnu mi skroz drugi broj ja nazovem opet pogresno..opet nazovem informacije opet mi dadnu NEK TRECI BROJ I NIKO SE NEJAVLJA.. pa ljudi sta da radim.. meni citav dan glava puca citav dan sam isto popisan... sry na velikom textu..
 

IGY

Član
imao sam istu situaciju samo ne istu kaznu
kod mene je bola u pitanju kazna od 300 km zbog udesa
no ne bitno
uglavnom povlacio sam se skoro mjesec dana po MUP-u
te ovkao te onako
kaze goovo je ja odem kaze opet nije ponisteno
i na kraju popizdim odem nakon mjesec dana u mup i nisam se okanuo dok mi nije dao papir na kojem pise da nemam nikakvih kazni i da su sve kazne ponistene
inace taj papir nedaju tako mi je bar rekao, no posto sam bio vise nego dosadan i na rubu zivaca dao mi je papir sa kojim sa podigao tablice
zna i Fele sta sam sve prezivio kad sam getacu regao

sretno uglavnom
 
Član
Fele je napisao(la):
Ojj nebi ti bio u kozi, jebes 140KM kad te prave budalom.

i ja to kazem.. kaze mi ovaj jedan u policiji da su ti na kamenskom previse bezobrazni ti platis kaznu oni ti je uopste neobrisu i jos ti naplacuju prekoracenje ako nisi platio u roku od 8 dana a ja platio odma cim sam dosao iz neuma 5 dana nakon sto sam dobio *ebenu kaznu.. il mene neko jebe dodje mi da odem na kamensko da im svima ***** mater i da ih poubijam sve sto me prave budalom i jebu u zdrav mozak.. pa ce oni meni platiti sto gubim zivce i kako sad registrovati auto platit cu im al u kurcu jos jednom..mamu im ahhhh da se neizrazavam ruzno mogu fasovat bann al stvarno JA NAM DRZAVE.. jebu nas kako hoce..ccc
 
Član
IGY je napisao(la):
imao sam istu situaciju samo ne istu kaznu
kod mene je bola u pitanju kazna od 300 km zbog udesa
no ne bitno
uglavnom povlacio sam se skoro mjesec dana po MUP-u
te ovkao te onako
kaze goovo je ja odem kaze opet nije ponisteno
i na kraju popizdim odem nakon mjesec dana u mup i nisam se okanuo dok mi nije dao papir na kojem pise da nemam nikakvih kazni i da su sve kazne ponistene
inace taj papir nedaju tako mi je bar rekao, no posto sam bio vise nego dosadan i na rubu zivaca dao mi je papir sa kojim sa podigao tablice
zna i Fele sta sam sve prezivio kad sam getacu regao

sretno uglavnom


jaro nebi mi bilo krivo da im nisam donio i uplatnicu i datum ima i sve i plus papiric sto sma dobio u posti kad su poslali faxom dokaz da sam poslao uplatnicu i oni opet ovako.. izludio sam skroz majkemi..
 

IGY

Član
znam nosio sam im i ja
kaze ostavi ovde i bice rijeseno
i ja glupan ostavim
kad nista, na krju nisam imao dokaza da sam uopste platio, sreca pa su mi u banci dali kopiju ovjerenu sa datumom i pecatom da je sve uplaceno na vrijeme
sve sam to prosao, ne bih opet ti kazem puno srece ti zelim
 
Član
opet ti kazem puno srece ti zelim


e hvalaaa brateee vidi se ko je ljudina:cool::cool: ujutro ode u mup pa da vidim koga ce oni praviti budalom..sreca imam jednog poznanika tj. inspektora tu on mi je uvijek rjesavao da isti dan dobijem tablice kad i predam pa cu viditi sa njim sta se moze uraditi.. jedva cekam da ustanem pa da im odem *ebat mamicu.. nikad u zivotu nisam bio ovako nazivciran i nikad me ovako nije glava bolila i to sve radi govana..ev dokaz kakva nam je drzava..
@igy tnx:cool:
 
Član
LudoA je napisao(la):
Odvjetnika + medije i tuzi ih... neko je stavio pare u djep.

volio bi i to ali prvo idem sutra viditi na cemu sam pa cemo onda razmisljati i o tome.. niko na svijetu nema pare za bacanje tako nemam ni ja ispast ce da sam samo bacio 100km..da nije ovo bilo radije bi dao tih 100km nekom siromahu da nahrani porodicu nego njima halaliti.. necu odustati od ovoga i kraj..
 

IGY

Član
samo naprijed, ako zatreba pomoc zovi
ako budes u medije davao dacu i ja sta je sa mnom se desilo, pa da pokusamo stati u kraj malo sa tim glupostimo i iznudzivanjem novca od neduznih grazdzana (oj jesam ovo zadnje napisao :D)
 
Član
I polako ujutro u policiji, treba samo biti bezobrazan na kulturan nacin, tako da ti ne mogu nista ;)
 
Član
:lol::lol::lol::lol: sutra vas obavijestim sta je bilo.. malo cu ih pritisnuti reci cu i za medije za advokata za sve:lol::lol::lol::lol: jbg moram pokusat na sve nacine da ih prepadnem da mi daju tablice i saobracajnu auto mi djaba spaa u garazi moram se s rajom ganjaz samo s bravom sto nije posteno pa nek malo i cvrka izadje na zrak i pokaze sta zna :cool::cool:
ev vec sam raspolozeniji
hvala vam obadvojici pa se sutra cujemo;);)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top