Kineski farmer napravio helikopter od drveta

Kineski farmer napravio helikopter od drveta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Kineski farmer koji je završio samo osnovnu školu uspeo je od drveta da napravi helikopter koji leti. Dvadesetogodišnji Vu Žongjuan kaže da se prisećao osnova fizike koje je učio u školi, a na letilici je radio tri meseca.
drveni-helikopter2-reuters-x.jpg


"Izvor informacija bio mi je internet kojim sam surfovao preko mobilnog telefona", rekao je dovitljivi mladić iz provincije Henan i dodao da helikopter može da leti do 250 metara visine.
Propelere je napravio od graba, motor je skinuo sa motocikla, a kostur letilice podupro je cevima.

drveni-helikopter-reuters-x.jpg

"Od detinjstva sam sanjao da više neću morati da se penjem na planinu. Hteo sam u školu da idem u svojoj letilici. Želja mi se nije ispunila, ali možda hoće mom sinu", rekao je Vu, koji je na pravljenje helikoptera potrošio 1.100 evra.
 
Član
e sto ce mu sin otici u skolu sa ovim hoce jedino ako je neki retard, kao sto gore covjek rece "nebi u ovo sjeo kad mi me puskom tjerali"
 

IGY

Član
svaka mu cast
nije je napravio da ide na put oko svijete, nego da dokaze svijetu da je sve moguce uz malo maste i volje
 
Član
MTR je napisao(la):
za dva mjeseca sastavit ce kinez i F-16-ku

hahahahahahahahahahahahahaha

PS. pogledajte samo osnovnu skolu a kod nas sa osnovnom jos se ne znaju potpisat ne znaju kad je dan drzavnosti svoje zemlje...... :icon_rolleyes:
 
Član
Ljudi, pa kako niste shvatili....On na ovaj nacin reklamira jeftinu (ne)kvarljivu kinesku robu....Helikopter za 1100 evrica...pa gde to ima, to nesto ko polovan yugo, al yugo nemoze da leti...
 
Član
ovo ko u onom našem filmu kad je onaj napravio avion sa golfovim dizel motorm :D
i kad je pao kažu oni šteta motora :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top