kilometar sat, obrtomjer?

kilometar sat, obrtomjer?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
trenutno mi je na golfu 2 obični kilometar sat,
graviran do 200 km/h sa analognim satom,
e sad ja sam kontao cajgere da radim u bijelu boju,
pa me zanima kako bi ugradio pokazivač obrtaja, jel mora
drugi sat, i je li moguće to skopčati da radi i šta mi je potrebno.
 
Član
ne mora drugi sat al mora treci - sta ce ti pokazivati obrtaje analogni sat?
nadjes fino na otpadu "sat" sa obrtomjerom i zamjenis
 
niksa je napisao(la):
ne mora drugi sat al mora treci - sta ce ti pokazivati obrtaje analogni sat?
nadjes fino na otpadu "sat" sa obrtomjerom i zamjenis

joj meni, kažem ti da hoću umjesto analognog sata, da stavim obrtomjer
pa me zanima šta je potrebno, i kako se to kopča da radi
 
Član
Kupis sat od drugog golfa sa vec fabrickim obrtomjerom naravno,i spois a umjesto tog...eto jednostavno.....
 
e to i mene zanima.... ja imam na golfu analogni sat i stavio bi obrtomjer.... ali receno mi je da se moraju nove žice provlačit...... od alternatora do sata... ako imas na alternatoru izvode...... meni ti cajgeri ovako izgledaju....... (s tim da je to stavljeno kao proba, kad stavim obrtomjer to će puno bolje izgledati)[attachment=28214][attachment=28215]

ako te zanimaju ovi cajgeri mogu ti poslati na pm.... ima ih razlicitih...
 
The Motherfucker je napisao(la):
e to i mene zanima.... ja imam na golfu analogni sat i stavio bi obrtomjer.... ali receno mi je da se moraju nove žice provlačit...... od alternatora do sata... ako imas na alternatoru izvode...... meni ti cajgeri ovako izgledaju....... (s tim da je to stavljeno kao proba, kad stavim obrtomjer to će puno bolje izgledati)

ako te zanimaju ovi cajgeri mogu ti poslati na pm.... ima ih razlicitih...

ako imaš za mk2 bijele pošalji:cool:, a i mene zanima da li treba žice provlačiti da bi rpm radio
 
Ako ti je Golf 1,6 ili 1,8 benzin onda samo izvadi taj svoj sat i stavi drugi koji ima fabricki obrtomjer, kod dizela bez obrtomjera i drugih motora, moras dovesti zice.. Inace amo ustekas i to je to! Ali ako zelis bjelu pozadinu, moraces se namuciti jer se kazaljka od obrtomjera ne moze skinuti! Moras biti vrlo pazljiv i precizan, da ne sj*es onu foliju iza, koju je dovoljno malo zagrebati i da ti ne radi neka lampica itd...Ja sam sebi uradio ali nebih ponovo...
 
odustajem od obrtomjera, znači samo me interesuje ako
neko ima bijele cajgere da mi postavi, sa što manje detalja,
200 km/h i analogni obični sat 12,1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11h
i ako je neko radio da mi objasni gdje se imaju neonke kupiti,
koje idu, montaža i sl. unaprijed zahvalan.
koliko sam ja upoznat ona zelena folija se skida kad se neonka stavlja
skeniranje,papir,štampanje, lijepljenje znam kako bi odradio
 
pokusaj ukucati na google "golf 2 tacho" pa idi na slike...naci ces bjele pozadine...u originalnoj velicini moras stampati na dva lista....ofarbaj listove prije toga sivim lak sprejom da nebude cisto bjelo...:icon_smile:
 
viktorpetr je napisao(la):
Ako ti je Golf 1,6 ili 1,8 benzin onda samo izvadi taj svoj sat i stavi drugi koji ima fabricki obrtomjer, kod dizela bez obrtomjera i drugih motora, moras dovesti zice.. Inace amo ustekas i to je to! Ali ako zelis bjelu pozadinu, moraces se namuciti jer se kazaljka od obrtomjera ne moze skinuti! Moras biti vrlo pazljiv i precizan, da ne sj*es onu foliju iza, koju je dovoljno malo zagrebati i da ti ne radi neka lampica itd...Ja sam sebi uradio ali nebih ponovo...

ma moze se skinuti, vec sam to radio.... skinio, naljepio i vratio.... radi bez problema..... za foliju imas pravo, ali malo preciznosti zivaca i to se napravi bez greske....
 
BHT Ovisnik
viktorpetr je napisao(la):
pokusaj ukucati na google "golf 2 tacho" pa idi na slike...naci ces bjele pozadine...u originalnoj velicini moras stampati na dva lista....ofarbaj listove prije toga sivim lak sprejom da nebude cisto bjelo...:icon_smile:

da je bar tako lako,davno sam to probao,ima i jedna tema,al nema nigdje za diesela sto mi trazimo do 200km/h
 
najpreciznije bi ti bilo da sa table skines sat, stavis u skener i namjestis negativ boju, i imat ces bijeli sat sa crnim crtama.... tako sam ja sebi radio i ispalo je super samo sto sam bio brzoplet i nisam dobro naljepio..... ali svejedno moram nanovo to radit kad stavim obrtomjer......

da je bar tako lako,davno sam to probao,ima i jedna tema,al nema nigdje za diesela sto mi trazimo do 200km/h
[/quote]

ja imam jedan samo od dizela do 200.... nije los, ali moze se on jos prepravit na 1000 nacina....[attachment=28246]

golf 3.........[attachment=28247][attachment=28248][attachment=28249]
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top