KAZNE problem

KAZNE problem

Doslo vrijeme da se plate kazne,pa imam jedan problem…popunim sve rubrike osim rubrike :
Općina
Zanima me da li je to obavezan parametar koji moram da napisem,jer u IZVODU kazni koji sam dobio nigdje ne stoji koja je općina.
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
Doslo vrijeme da se plate kazne,pa imam jedan problem…popunim sve rubrike osim rubrike :
Općina
Zanima me da li je to obavezan parametar koji moram da napisem,jer u IZVODU kazni koji sam dobio nigdje ne stoji koja je općina.

uh pazi oko tih stvari moze nalog otici u jedinstveni budzet a ne na opstinu na koju bi trebalo (neznam jel svugdje isto al mnoge opstine direktno pune budzet na osnovu kazni) i tako tvoja uplata nebi legla tako gdje treba i mozda ti je u mupu nece priznat.Otidji do najblize stanice pa pitaj najbolje je tako....
 
Član
Ako možeš odmah provjeri na mjestu gdje si uplatio jel se regulisalo na način na koji si ti želio ili pak provjeri u mupu, ako bude bilo nekih problema sačuvaj uplatnicu koja će sve poteškoće riješiti. Samo što ćeš možda pričekati na povrat novca nekoliko dana ali nećeš biti 'zakinut'.
 
Top