Kazaljka goriva ? WTF ?!?

Kazaljka goriva ? WTF ?!?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dakle, jedno mjesec dana mi normalno radi kazaljka goriva, a nekad se ddogodi ovo prikazano na snimku ( obrati paznju na kazaljku goriva i njen polozaj ), i onda tako bude nekih tjedan dana i onda opet sasvim normalno radi...

U servisu kazu mi da je krepao neki mali motorcic koji kazaljku pokrece, ali nije mi jasno, ako je krepao onda je krepao, ne moze malo raditi pa malo en raditi...i kazu mu da ne mogu popravit ovaj problem, osim ako ne zamjenim komplet inst. tablu, a ona dodje oko 650KM sa ugradnjom, a nisam lood to da radim...

Imate li vi koje rjesenje za ovo :(

http://www.natelki.net/video/5879/problem-kod-fabie
 
Član
Ma meni BC izbacuje tocnu procjenu u kilometrazi, znam da kad spadne na 60km procjene da sam an rezervi i pocne blinkat, a da je 280km pola rezervara...ali nervira me sto mahnita kazaljka hehe
 
Član
meni uvjek isto trosi 20 KM pa kolko god moze sa time
hehe bola okani se kazaljke samo malo vise pazi na kilometre i gotovo vozas se bez brige ta znas svoje avto jos ako ga nevozi niko osim tebe mos u metar ocjeniti kolko goriva imas
 
Član
znam ja sta ti je... previse ti je nasuo onaj ciko na benziskoj. vidis da pokazuje da ti je i gepek pun goriva... :D
 
Član
JUiCe je napisao(la):
Brate zeza te plovak u rezervoaru...

I ja sam to kontao dok nisam vidio klip, a on kaze da mu procjena bord compa tacno radi, tako da ne moze biti do plovka, jer ni bord compu ne bi slao tacno stanje o gorivu u tanku.

Ak je fakat 650 KM, ne isplati ti se mijenjati. A mozda ima i drugi neki nacin, da se ne mjenja kompletna tabla. Mislim da mi je Lav sa foruma jednom pricao da je imao neki problem sa kazaljkom na Fabiji (sad se ne sjecam koja kazaljka i sta tacno, isto je ludovalo). Mozda on nesto moze pomoci il pitaj na skoda klubu, tamo bi trebali znati.
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
JUiCe je napisao(la):
Brate zeza te plovak u rezervoaru...

I ja sam to kontao dok nisam vidio klip, a on kaze da mu procjena bord compa tacno radi, tako da ne moze biti do plovka, jer ni bord compu ne bi slao tacno stanje o gorivu u tanku.

Ak je fakat 650 KM, ne isplati ti se mijenjati. A mozda ima i drugi neki nacin, da se ne mjenja kompletna tabla. Mislim da mi je Lav sa foruma jednom pricao da je imao neki problem sa kazaljkom na Fabiji (sad se ne sjecam koja kazaljka i sta tacno, isto je ludovalo). Mozda on nesto moze pomoci il pitaj na skoda klubu, tamo bi trebali znati.

Pitao an skoda forumu jso cekam odgovor...a budem kontaktirao Lava...thx na info :icon_biggrin:
 
imam i ja slican problem na mojoj skodi...kod mene ili je uvjek na rezervi stoji kazaljka ili je pun do vrha...CCc pa sam zamijenio instrumental tablu i opet isti problem tak da sad sumnjam na pplavak iz rezevara.....a vidjecu ti ja mogu li ti naci polovnu instrumental tablu jeftinooo...pa mislim da bi trebali raditi....
pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top