KARTING IZRADA i.t.d.

KARTING IZRADA i.t.d.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Narode odlučio sam praviti karting našo sam skice šasije i dosta elemenata na netu sva upustva za izradu kartinga i za iznenadit već sam je posavio i povario što se tiče šasije i motor sam nabvio extra 200 ccm Sachs mašinu koju sam digo starom sa vitla nakog starog ubacio Mikuni karburator i strojh dere ALI FALE MI FELGE GUME I FRIKCIONE REMENICE PA AKO KO ZNA GDJEBI MOGAO NABAVITI GUME FELGE I.T.D ZA KARTING NEKA NABACI NA FORUM. ZAHVALJUJEM!!!
 
Legend
moze koja slika tog "projekta pravljenja kartinga" ipak je ovo podforum "projekti"

sto se tice tih guma i remenova, jel ti odgovaraju one sa kosilica ? :$
 
Član
Jok ja pravim RACING KART znači mašina koja bi trebala da ide po parkingu i pisti negdje minimalno 120 KM/H i molit boga da nenaletim na pukotinu na asfaltu. Slike postavljam za koji dan moje lične mog karta sad za sad samo imam šasiju a danas sam tokario zadnju osovinu a kupio polupan skuter od komšije za 50 maruna samo radi kočionog cilindra i diska koji se montira na pogonsku osovinu naj vjerovatnije ću uzet i prenos sa ovog maxi skutera preko frikcione remenice i valjaka onda nema ni kvačilia nego samo gas gas
 
Član
pa koliko ja znam,ni normalni kartinzi nemaju kvacilo,samo gas i kocnika?a fkt,svaka cast za projeekat,meni se to uvijek svidjalo,al nisam imao priliku da vozim:cool:
 
Član
ovo sam i ja planirao da radim...nasao sam sve skice i planove, al me zeza vrijeme...nemogu sve stici...:icon_sad:

srecno u projektu...ocekujemo slike sto prije...;););)
 
Član
Ma jarane i meni je sreća samo štp imam mašinsku obradu u firmi pa se pomalo zezam pobjegnem od poslovnih obaveza i počnem šarafat prošle godine sam kupio od jednog dede staru VESPU 36 godina stara rasturio je u djeliće i restauriro i ako bogda kad završim kuću parkiram ju u dnevni boravak poslat ću vam slike VESPE da vidite suce Perla zelene sa običnom bazom ubi u oči.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top