KAMERA

KAMERA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prolazim sinoc pored one kamere kod FTV-a i pored mene proleti neka siva Golf IV i ja ga stisnem polako za njim (80 sam max isao) kad ono pljus opali kamera blic ja reko sjeva...ccc:D
Zna li neko kako to ide sada sa tom kamerom...i jel blica kad uhvati nekoga ili?????POMAGAJTE
 

JD.

Član
ne blica stalno, nego samo kad neko prekoraci brzinu.

znaci ne slika svako auto koje prodje, samo one koji prekorace brzinu a usput i snima prolazak kroz crveno. vidio sam ja sinoc isao iz kontra pravca kad blica kamera ko luda, valjda se zaletilo par auta haha :D
 
Član
JD. je napisao(la):
ne blica stalno, nego samo kad neko prekoraci brzinu.

znaci ne slika svako auto koje prodje, samo one koji prekorace brzinu a usput i snima prolazak kroz crveno. vidio sam ja sinoc isao iz kontra pravca kad blica kamera ko luda, valjda se zaletilo par auta haha :D

odplatit ce je za 20-ak dana
 
Član
Zakačite list od nekog drveta, npr.hrasta u okvir zadnje tablice, tako da se ne vidi slovo i neki brojevi. Nemojte reći da sam vam ja rekao hehe
 
Član
trenutno se testira ali kad bude u pravoj funkciji slikat ce svako prekoracenje brzine i prolazak kroz crveno plus se slike salje odma salju policiji...eto pa se cuvajte
 
ajd dobro ja nemam tablica,Punto je jos na probnim hihihih:)Samo ne znam koga je slikala kamera u mom slucaju,jer cetvorka je prosla semafor a ja sam bio prije semafora kada je BLICNULO...

@Zlaja-jesi siguran da je jos testni period...

Nego koliko prekoracenje "trpi" kamera nije valjda da hvata sve preko 60...Mene jednom prilikom kada su zaustavili drotovi kaze jedan da oni tolerisu prekoracenje brzine do nekih 75km/h...valjda ce tako i sa kamerom biti nadajmo se


Hihihihi imaju li na toj kameri INFRARED ili BLUETOOTH da nam posalju slike,al samo ako je dobra rezolucija(iznad 6.0Mpx.)...ccc
 
Član
Naravno da postoje tolerancije. Pa nisu to testiranja u laboratorijskim uslovima pa da je sve perfektno.
Ja milim da 5% ide zbog nepreciznosti instrumenta u autima i 5% zbog nepreciznosti radara.
 

JD.

Član
Kenno je napisao(la):
Glupo je to sa zadnje strane slikanje, vozač se ne vidi :)

yebe se njima druze moj ko vozi, oni salju na vlasnika vozila a zaboli ih neka stvar ko ce platiti kaznu, neko ce morati inace nece moci registrovati auto...
 
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
ajd dobro ja nemam tablica,Punto je jos na probnim hihihih:)Samo ne znam koga je slikala kamera u mom slucaju,jer cetvorka je prosla semafor a ja sam bio prije semafora kada je BLICNULO...

@Zlaja-jesi siguran da je jos testni period...

Nego koliko prekoracenje "trpi" kamera nije valjda da hvata sve preko 60...Mene jednom prilikom kada su zaustavili drotovi kaze jedan da oni tolerisu prekoracenje brzine do nekih 75km/h...valjda ce tako i sa kamerom biti nadajmo se


Hihihihi imaju li na toj kameri INFRARED ili BLUETOOTH da nam posalju slike,al samo ako je dobra rezolucija(iznad 6.0Mpx.)...ccc

gledao sam na TVSA o toj kameri, kazu hvata sve tri trake, prolazak kroz crveno i prekoracenje( kod tv doma je ogranicenje 60 km/h) znaci slika sve preko 60 km/h
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top