Kalesija: Ubila se studentica Medicinskog fakulteta

Kalesija: Ubila se studentica Medicinskog fakulteta

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Merima Avdić (21) napravila omču od čaršafa i objesila se u garaži gdje ju je pronašao otac
29.09.2009. 07:44

U nedjelju oko 23 sata u Kikaćima kod Kalesije samoubistvo vješanjem izvršila je 21-godišnja Merima (Izet) Avdić, studentica druge godine Medicinskog fakulteta u Tuzli. Djevojka se objesila u garaži tako što je napravila omču od čaršafa, a mrtvu djevojku pronašao je njen otac.

Kako saznajemo, iza sebe je ostavila oproštajno pismo u kojem je navela da voli svoju porodicu, ali da se morala odlučiti na ovaj čin, pritom ne navodeći razloge koji su je naveli na samoubistvo. Prema kazivanju njenih prijatelja, posljednjih dana ničim nije pokazivala da bi mogla tako nešto uraditi. Svi su za Merimu kazali da je bila vedra i prijatna osoba.

Bila je član i virtuelne mreže Facebook. Nedavno se učlanila i u grupu sa znakovitim nazivom "Sve se dešava s razlogom". Da li je već tada bila donijela odluku o suicidu, zna samo ona. Na njenom "zidu" jučer su upisane poruke velikog broja prijatelja koji njenoj porodici, prijateljima i poznanicima iskazuju saučešće.



RIP:icon_cry:
 
Član
'ladno pogresan potez!!!!
A i lijepa djevojka bila jos 2 god faxa...ko zna sta je nekada je sitnica a nekada veliki belaj natjera covjeka na to.
U svakom slucaju R.I.P.
 
Član
Joj jbt pa mlada cura stvarno šteta mogu mislit kako je sad njenim roditeljima
RIP
 
Član
bahs gledam grupu na fejsu... nek joj je rahmet dusi... lijepa je djevojka bila shta god da je razlog mislim da je nedovoljan za dici ruku na sebe.... definitivno pogresan potez je uradila...
 

LSD

Član
samo je ona znala kako i zasto je to uradila,mada za ovo treba veliki razlog!
RIP :icon_sad:
 
nek joj je vjecni rahmet dusi...
bas maloprije to citao u avazu, i cudno mi kako nikakve naznake nije prije toga davala:icon_cry:
 
Član
:icon_cry::icon_cry::icon_cry:Bas zalosno ne znam sta ju je moglo natjerati na takav potez ,njenoj porodici je sada najgore! RIP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top