kako volan MOMO vratit iz mrtvih??

kako volan MOMO vratit iz mrtvih??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ljudi kupio sam MOMO volan za 10KM zajedno s nabom pa sam stavio da vidim kakav je za upravljati i svidja mi se,vrlo je mali i dobro lezi u rukama ali je u ocajnom stanju.Ostecen je na jednom dijelu pa je stavljeno malo samoljepljive spuzve i zaljepljeno trakom privremeno samo da vidim kako funkcionise.Ovako me vise stid ili da ga skinem ili malo zakrpim pristojno.Kako??
[attachment=27331]
 
Član
Vidi kod ovih sto rade presclake i sa kozom mogu ti oni to tapacirati, ako ti se isplati jer uzmu i oni 30-40 KM al opet vidi mozda nadjes i sta jeftinije za jedno 20 bi bilo OK :cool:
 
Član
ma buraz ne isplati ti se to,za te pare sto ces dat za tapaciranje mozes nac solidan volan
 
Član
pravo kvalitetno tapacirenje ti je oko 70 km.. i da isplati se...
za te pare možeš samo naći ćuning stajl -leteće honda volane...a to ti je u qurcu
 
rade oni kozari iz visokog ne znam gdje si ti? Al budu vikendom po pijacama ja sam ih gledao subotom na pijaci u Mostaru i imaju izlozene volane rade perfektno.... ;) al ti je bolje traziti drugi volan jer ja mislim da je to skupo ja sam sebi uzeo isto MOMO kao nov za 20KM
 
HFintegrale je napisao(la):
rade oni kozari iz visokog ne znam gdje si ti? Al budu vikendom po pijacama ja sam ih gledao subotom na pijaci u Mostaru i imaju izlozene volane rade perfektno.... ;) al ti je bolje traziti drugi volan jer ja mislim da je to skupo ja sam sebi uzeo isto MOMO kao nov za 20KM

ja bi kupio onu koznu navlaku s'lastikom i obavijes oko volana i lastiku svezes i tamam to sve ostavis kako jest' ... za 10 km imas volan a nece se primijetit to sto si uradio ... ako hoces jeftino proci .. naravno.. .)


a navlaka kosta od 3-5 km
 
ZEKO_na_BaterijE je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
rade oni kozari iz visokog ne znam gdje si ti? Al budu vikendom po pijacama ja sam ih gledao subotom na pijaci u Mostaru i imaju izlozene volane rade perfektno.... ;) al ti je bolje traziti drugi volan jer ja mislim da je to skupo ja sam sebi uzeo isto MOMO kao nov za 20KM

ja bi kupio onu koznu navlaku s'lastikom i obavijes oko volana i lastiku svezes i tamam to sve ostavis kako jest' ... za 10 km imas volan a nece se primijetit to sto si uradio ... ako hoces jeftino proci .. naravno.. .)


a navlaka kosta od 3-5 km

a ja sam kupovao i u roboti ima ona navlaka kao spuzvasta bas za male volane lijepo izgleda kosta 6KM
 
Legend
neko je spomenuo da se isplati , i ja sam istog misljenja,....ovdje u Cazinu na vise mjesta ima nekih lijepih,jeftinih ali i saVITLjivih volana,to je vecinom fush.....a MOMO ,nema price sigurno je kvalitetan volan,samo sto je koza dotrajala,ako ti se bas svidja,oko 40 - 50 KM to kosta i bude ti kao nov,mislim da cijena dirigira samo od majstora do majstora,kod nekog ovako ,kod drugog onako,a cijena eko koze ,nekih vise vrsta ti je odprilike ista....po kvadratu 10 do 20KM
 
Član
To za kvalitet stoji al za cijenu tapaciranja vala ima ljepsih novih volana a sad tu kvalitet ne znam kolko je i bitan:icon_question: normalno da nece uzet ni nov neki najjeftini, ja sam cesto dole na arizoni dole je izbor j*ga raja kupuje uglavno kakv je kvalitet ne znam al modela i izbora ima...kao sto enes rece tebi nas ako se taj svidja i volis taj stil uradi ga,ide uz to auto i nije chunerski al vidi i novih kakvih ima, ja ipak mislim da je puno dat 40-50 KM za oblaganje :icon_rolleyes:
 
Član
jeste puno 40-50KM,malo cu da vidim ta koza kako izgleda ako bude dobra nek stoji a ako ne naci ce se jos volana.hvala svima
 
Legend
kvalitet je itekako bitan,adi ...pokusaj na ove jeftine sa rukama da se opires...mozes ga saviti za sekundu,zamisli npr sudar i da se odupres a on se savije pa se nabodes na njega....

ima ih bas lijepih nema sta,ali sad....jbg na pik.ba sam skoro vidio finih volana,"vwfan" pogledaj malo , mozda naleti sta dobro ako ti je ne isplativo presvuci ovaj
 
Član
to kod vas dzaba onda,kod nas traze po 100-150 km za presvlacenje volana ali sta je je bude kao orginal.
 
Član
enesss je napisao(la):
kvalitet je itekako bitan,adi ...pokusaj na ove jeftine sa rukama da se opires...mozes ga saviti za sekundu,zamisli npr sudar i da se odupres a on se savije pa se nabodes na njega....

ima ih bas lijepih nema sta,ali sad....jbg na pik.ba sam skoro vidio finih volana,"vwfan" pogledaj malo , mozda naleti sta dobro ako ti je ne isplativo presvuci ovaj

slazem se za kvalitet,ti lako pucaju,pogledat cu hvala;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top