kako se to radi kod nas (šverceri)

kako se to radi kod nas (šverceri)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo maloprije na disneyland.ba gledam auta kad mi upade u oči pasat karavan nepune 4000 eura na stranim tablama pravo povoljno, prešao 165000 ... evo oglasa...[attachment=24601]

kako je frajer slikao unutrašnjost ali iz daljine pa se ne vidi kilometraža, ja onako malo se igrao sa slikom i dođem do kilometraže koja je uslikana na satu (bar se meni čini tako mada je i dalje pomalo nejasno)

312852

evo slike pa je uvećajte možda vi bolje vidite....

[attachment=24602]
 
Član
E sad mu treba tamo napisati da je prvo trebao vraiti pa slikati i koliko je stvarno na satu...I meni se čini da je 3 prva
 

MTR

Član
ovo je standard , kod nas izgleda vole kad ih zavalis na foru : ma baba ga vozila o'cam . Nema tog auta iz uvoza koje je preslo manje od 200 milja
 
Član
Cisto sumnjam da je pregazio 300 i kusur milja al et...mora da neko nije izlazio iz njega...
 
Član
Pa pogledajte cijene u nejmačkoj kad saberes sa carinom jedino ti se isplati uvesti auto koje je tamo ispod cijene il lupano ili da je 300 + hiljada...
 
Član
nodiash je napisao(la):
Cisto sumnjam da je pregazio 300 i kusur milja al et...mora da neko nije izlazio iz njega...

Pa neznam šta ti je to čudno, moj bivši direktor je imao običaj dovesti auta iz švabije i prodavati, i jedne prilike dovetao pasata strarog 2 godine, ma ko nov, prešao 186 000 kilometara, a ovaj je star 7 godina,
 
Član
Nece mi nikad bit jasno kako ljudi eto za 2 godine prevale toliku kilometrazu...pa to je 300-400km svaki dan...ma nije mi cudno uopste samo velim more bit bidne a more bit nebidne :icon_biggrin: ne vidim kako treba na ovoj slici...mutnoo...
 

MTR

Član
Nodi brate , auto u Njemackoj tipa Passat / Mondeo / Laguna itd itd , a koji je na nekoj srednjoj cijeni nije bio u vlasnistvu neke firme / banke / rent-a-kar ili taxi , normala je sve do 70 hiljada godisnje , gledao sam Passate sa 500-600 hiljada , ko cvoka . I onda dodju ovi nasi pokupe ono sto ni Rusi nece pa dovezu ovamo i varaju narod .

evo malo za naparit oci : www.tanke.de ( dobar novi Megan , malo lupljen moze ovdje ozic za 30 milja :D:D )
 
Član
isti sistem ko u americi -- zapadni ... Živi npr. u Minhenu ,a ide u ingolstadt na posao autobanom svaki dan...
blam , blam...svaki dan....sanjam..auto ban..:icon_biggrin: :cool:
 
Član
Najgore je kad tako nesto otkrijes tek kad ga kupis!!! Ne zna covjek sta da mu radi, dal' da ga ubije ili,...
 
Član
nodiash je napisao(la):
Nece mi nikad bit jasno kako ljudi eto za 2 godine prevale toliku kilometrazu...pa to je 300-400km svaki dan...ma nije mi cudno uopste samo velim more bit bidne a more bit nebidne :icon_biggrin: ne vidim kako treba na ovoj slici...mutnoo...

autobahn sve to pojede... dok si reko piksla
 
Član
j*o majku moze li se pravo otkriti kilometraza...

nekontam kako mogu preko ovog digitalnog displeja da vrate kilometrazu ,jedino preko komp. nekog nest



sve u svemu

lopoviiiiiiiiiiiiiiii
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top