Kako razlikovati GTI rubove i obicne?

Kako razlikovati GTI rubove i obicne?

Član
Ima li neka karakteristika, mjera i sl. Znam da su siri? Ima li veze godina proivodnje, broj vrata itd.?
 
mislim da su kod golfa g60 (jedino) siroki rubovi
a GTI rubovi su nesto plici
(ako grijesim neka me isprave) a kako razlikovati po kodu necemu, to ne znam zaista
 
Član
mislim da su kod golfa g60 (jedino) siroki rubovi
a GTI rubovi su nesto plici
(ako grijesim neka me isprave) a kako razlikovati po kodu necemu, to ne znam zaista

Jedno su G60,jedno GTI i jedno obicni,u mene na golfu su obicni rubovi,siroka lajsna ide na obicne rubove,mislim zavrsetak ruba gdje se nadoveze lajsna je siroka..
Nisam 100% siguran ali mislim da je tako..

Ako nije tako , onda znas da GTI rub ima na dnu zavrsetak gdje se kace pragovi..

G60 rubovi su dosta siri i vidi se odmah da su G60 a ne GTI..
 
Član
A sa unutrasnje strane plastike G60 i GTI pise koji je koji. S' tim da G60 ima drugacije kačenje, blatobran nije isti... Ova 2 mozes najbolje skontati po završecima za pragove, usnim lajsnama preko vrata, dok obicni nemaju završetke, ide široka lajsna i dosta su plići... Neka me neko ispravi ili dopuni ako grijesim.
Mislim da sve mozes pronaci detaljno na netu ili na nekom od foruma :)
LP
 
mislim da momak sasvim dobro zna razliku izmedju skroz obicnih rubova i gti i g60 rubova :D da ne idemo u krajnost , vec kao sto kaze zanima ga da li g60 rubovi ili gti rubovi imaju oznaku unutra negdje (ili neko posebno obiljezje) po kome bi mogao da ih razlikuje 100%
mislim da je solomaher dao trazeni odgovor :)
 
Top