Kako oprati auto

Kako oprati auto

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=43269

ima puno slika, ko ima slabu konekciju neka se strpi...:)
 
Član
vako slično u švedskoj peru auto, ima firma neka kojoj dovezeš auto prije nego što će doć kupac tvog auta i njima ga ostaviš 2 dana oni sve raskrče baš sve očiste košta oko 800 km da ti to odrade ali kad to odradiš možeš dignuti cijenu auta za 1000 do 1500 km
 
Član
A fak mi! Nemam vise volje za pranjem auta :icon_eek:
Pogle kako je pug 406 dobio boju: http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=30098&highlight=peugeot+406
 
Član
pa ovako i rade svi oni sto uvoze auta...tebi ovako izgleda prelijep, a preso 300.000 i boga pitaj sta je u njemu radjeno...zato ja najvise volim vidjet novo auto...
 
Član
u zagrebu kad ides u smjeru velesajma ima nesto slicno ovom..isto tako zavisno od programa koji odaberes toliko ce i vremenski trajati..ali zato kad se pojavis na cesti sa takvim autom...:)ko dijamant:D
 
Član
Gledao sam na disovery'u kako lik pere auta... on uzima nekoliko hiljada funti za usluge;).. ali pere samo superbolide... u emisiji je bas prao maseratija...
 
Član
haha gledo ija to i nekom reko koliko naplacuje pranje i pocese mi se smijati ccc :D Najbolje na bosanki nacin ako ima kuca lagano u basticu slaufic i polako , ako ne onda na parkingu sa flasom vode hehe
 
Član
lilani je napisao(la):
Gledao sam na disovery'u kako lik pere auta... on uzima nekoliko hiljada funti za usluge;).. ali pere samo superbolide... u emisiji je bas prao maseratija...

5000$ cijena
17 koraka u pranju auta
lik nije dobar:icon_biggrin:
 
Član
ahaah jaro ludost ziva..sta uradise od nako prljavog auta..majkemi isto da je tek iz fabrike izasao
 
Član
0g1 je napisao(la):
haha gledo ija to i nekom reko koliko naplacuje pranje i pocese mi se smijati ccc :D Najbolje na bosanki nacin ako ima kuca lagano u basticu slaufic i polako , ako ne onda na parkingu sa flasom vode hehe

Slazem se sa tobom.
 
Član
Koda ne znam oprat auto...odem u praonicu platim 13 marki i dodjem za 40 minuta haha :D

Inace obozavam radit oko auta, ali mi nema nista mrze u zadnje vrijeme nego ga prat svojim rukama, ide mi na gangiole :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top