ka glava zeza sta da radm

ka glava zeza sta da radm

Član
ljudi sta da radim imam golfa 2 gti 8v kr zeza me k glava skroz sve je lrefekt radilo izvadio sam motor dok sam radio limariju motor je stajao jedno pola god vani i kad sam ga vratio i sklopio sve vise nece da radi desava se sledece posto mi cok neradi avtomacki napravio sam da ga palim preko prekidanca ujutro par sekundi do kne upalim radi pod cokom poslije ugasim i noramlno radi tako je radilo prije e sad mi se desava sledece upalim auto pod cokom radi cim ga ugasim ato se gasi koda mi ne baca gorivo na dizne nece da prima gas uopste samo na leru i kad polako dajem na leptiru prima mjenjo sam k glavu stavio drugu bas danas isto mi se desava probo sam stelati nista ne reaguje uopste dizne sam mjenjo nisam stavio od istog motora vec od drugog golfa imam koji nije bio gti vec je 90 konja ima k glavu al nije kr znaci koda mi nedobija gorivo na dizne uopste probavo sam dizati klapnu baca gorivo na rupe gdnje idu crijeva dal sad nema pumpa dovoljo pritiska ili sta moze biti nemam pojma nema sta nisam radio ako je neko imo ovakav problem neka napise hvala unaprijed
 
Član
evo da zatvorim ovu temu problem rijesen auto sam napravio danas mjenjo sam mu pumpu dizne druge nastelo k glavu auto radi ko sat odrezuje gas ko lud znaci pumpu sam stavio da navedem od KE-jettronic nije od kr komplet kuciste sve sam zamjeno u rezervaru je ostala ista i auto radi bez problema prima gas bez smetnji :cool:
 
Član
jbg takvog sam kupio iskreno 4 brzine ima 200 moze ici glava je od gti 8v sa mehanickim diznama i k glava ista ko u 16v gusena nije ke jebes mu mater ide fino mogu ti reci :) to i meni nije jasno uopste kako je upareno
 
bogzagti je napisao(la):
jbg takvog sam kupio iskreno 4 brzine ima 200 moze ici glava je od gti 8v sa mehanickim diznama i k glava ista ko u 16v gusena nije ke jebes mu mater ide fino mogu ti reci :) to i meni nije jasno uopste kako je upareno

Havarija buraz:lol::lol::lol:
Ijos 4 brzine:icon_cry:
Ajde bitno da si ti zadovoljan i da ide 200:D
 
Član
ono sto jest on fino poteze a mjenjac je fabriski od 4 brzine od gti ima snage motor jel mislsi svedno da to nije to ? :icon_question:
 
bogzagti je napisao(la):
ono sto jest on fino poteze a mjenjac je fabriski od 4 brzine od gti ima snage motor jel mislsi svedno da to nije to ? :icon_question:

Ma kakvi...na gti-u nije dolazio mjenjac sa 4 brzine...to je neka kemija zesca...ti mozda mislis da ide dobro...nevjerujem da to moze ici...
 
Član
a nije onda ok posto mi je kolega isto imo sa 4 brzine 85 god pa napravicu ti jedan vidio pa da vidis kako ide pa bas da kazes ti znas tvoje predpostavke kako bi trebo ici :) da ocjenis kad zavrsim sve imam jos gevinde ocistiti rardjali mi navoji pa da ga spustim i staviti branike duboke i onda ce na put ponovo ;)

GTI FAN je napisao(la):
bogza kakva je to u tebe zvijer :lol:

pa jbg kako dzinn kaze zesca hemija :D hahaha

evo video za dzinna :icon_smile: http://youtu.be/KSs50HGQIIw
 
Top