K&N Panel filter i TDI

K&N Panel filter i TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
i mene interesuje, neki bolji filter za mk2 GTD, jel bi se moglo rijesti, ako nista nekim dodatnim usmjerivacem zraka na sam filter..
 
Član
ja imam panel....na zvuku nista nisam dobio,MOZDA malo na nesta boljem odazivu gasa nista vise......
 
Član
imam i ja filter , stavio cip i filter odma tako da ti tacno ne znam razliku, cijelu zimu sam vozio sa njim i jos uvijek je na autu i da dobio sam 15 hp
 
Micky je napisao(la):
imam i ja filter , stavio cip i filter odma tako da ti tacno ne znam razliku, cijelu zimu sam vozio sa njim i jos uvijek je na autu i da dobio sam 15 hp

ma cime si dobio 15 hp???

Ovo sto je Ivica rekao je istina;)
 
Član
ja sam se namjenjo tih filtera,osjetio sam samo razliku u zvuku
kn typhoon kit uzeo kontajuci koji konj da ce doci al neam pojma da li je nit me interesuje,ima zvuk zato dobar i to je to
 
Član
ovo 15hp je bilo kao naljepnica na autu jeger:D kontas , ako ko misli uzimati filter onda nek malo dublje zarovi u djep i uzme BMC CDA kao sto je nurija imao ostao nemam pojma , ali uglavnom ja imam K&N :icon_smile:
 
Član
Ma zavisi sve na kakav motor ga ugradjujes... Panel ti sigurno nece dati konjica...zanemarivo totalno...
A gljiva bi vec, ako se ugradi kako treba, mogla dati snage.. naravno, jos bolje u kombinaciji sa dobrim izduvom... Jer dzaba dise, ako nemoze prducnut...:icon_biggrin:
 
Član
kod mene panel skoro 2 godine

nikakvih prblema
zamjerki i ostalih stvari

meni se cini da je manja potrosnja...
 
Član
zvuk ........... jedva nesto malo, ali skroz neprimjetno i zanemarivo
bolji odziv na gas .... i to je jedva
ne mjenjas ga samo ga cistis ( ostane ti 30-40KM koliko je u servisu zracni filtee)

kn panel + chip i ne moze biti bolje
 
Član
ja sam ga stavio
eto radi sminke i sto se ne mora mjenjati ( i eventualno ako bude isao chip da lakse dise )

ako imas chip onda je druga stvar
 
Legend
dosta spama i offtopica, i pazite sta pricate i kako
posebno sa tim uvredama.. (glup retardiran i ostalo..)

ako imate sta pametno napisati, konstruktivno, napisite, ako ne onda nemojte komentarisati molim Vas..
;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top