K: Mrezicu za branik

K: Mrezicu za branik

Kupujem mrezicu od Pcelice Maje :cool: , ako neko takodje zna gdje mi mogao nabaviti osim ebay jer izadje mrezica oko 100km bez postarine :icon_mad:

http://lh4.ggpht.com/_rT9bo_6GgUg/R8f7mqgyKtI/AAAAAAAAAR8/9poGS7vGNUI/Regulatuning%20106.jpg
 
ovakvu mrezicu tesko da ces naci u sarajevu, ja sam obisao tih radnji koliko hoces,,
sve neke pijacarske tanke verzije:icon_sad:
 
a znam sta ces , valjda ce se neko javiti iz drugog grada ili drzave sa nekim info , ako nista ne bude dat cu onda malo vise para jeb ga
 
Član
imas ovdje u vitezu, tacnije fisu, i na poculjici/vjetrenicama bilo je ovih mrezica... eto nezz tacno kakve su, nisam bas zagledao detaljno, al bilo je sigurno...
 
Član
u fisu je bilo stoposto... a koja ti duzina treba, mogu ti vidjet ovdje u ze, nije problem ;)
 
ima i kod mene u Sarajevu svuda toga kupiti novo , ja ovdje stavio oglas da vidim ako neko ima da mu je ostalo bolje da kupim od nekog clana , al evo premisljam se vjerovatno cu odnjeti da mi izrezu na masini po zelji mrezu da se ne zaebaem :D
 
pa nije ti ovo na slici prava "pcelica maja" mrezica :D ako mislis na onu kao na golfu 5 npr, u fisu ima slicna ovoj sa slike ali je nazalost ona tanka.. i ja bih ovakvu, javi gdje si je iskopao ako iskopas. :icon_biggrin:
 
moze nije frka ali kao sto rekoh vjerovatno cu otici da mi je iskataju , uzmes komad plastike i laganini na masini nek se odradi ako treba poduplas i zdravo , imam shemu za orginal mrezu bas kao sa g5 i rs4 audia al je skupo izadje 45eura
 
kao sto sam ti vec rekao, momak sa pugom zlatnim iz Hr sto je bio u nedelju na stupu ima istu mrezicu, saznaj ko je i gdje je on uzeo, najvjerovatnije ima u Hr ;);)
 
vec sam postavo tamo gdje su slike al svi sute i nesto pametuju o slikama hahaha , evo i ovdje pisem ako neko zna ciji je Pug nek mi javi da pitam momka gdje je uzeo
 
odgovara li ovakva, meni se cini da je skoro ista..

dsc03885o.jpg


inace je lik iz srbije pa ako hoces da ga pitam gdje je uzeo, ako ti odgovara iz susjednih zemalja?
 
Top