K : lajsnu iznad farova golf mk2 / jetta

K : lajsnu iznad farova golf mk2 / jetta

Legend
kao sa slike, po mogucnosti u boji (nebitno koja) :)

IMG_0504.jpg


ponude ovdje, na pm ili na 061 360 783
 
Legend
funky je napisao(la):
bumpanje je dozvoljeno svakih 5 dana, kako za ostale, tako i za tebe... ;)

a sta si se to kao ti nasao pametan da komentarises ?
i off topic je zabranjen kao za ostale, tako i za tebe pa ?
posto sam ja dobar sa vlasnikom foruma, i kao jedan od clanova koji je zasluzan za postojanje ovog foruma, kao neko ko je od samog pocetka tu, ko je odrzavao ovaj forum kad pola clanova nije ni znalo za njega, valjda imam neke privilegije u odnosu na ostale ;)
ako nemas sta pametnije reci, sjasi :icon_smile:
 
Član
duso, jesam li te to povrijedio slucajno ? kupice tebi fanki kuranfil danas da mi se ne ljutis :)
ps. nisi kobila da te jasem :D
meni je ionako dosadno, mozemo ovako do sutra ujutro :lol:
 
Legend
funky je napisao(la):
duso, jesam li te to povrijedio slucajno ? kupice tebi fanki kuranfil danas da mi se ne ljutis :)
ps. nisi kobila da te jasem :D
meni je ionako dosadno, mozemo ovako do sutra ujutro :lol:

sine ne smaraj me ;)

a ti taj kuranfil pripremi, neka ti ga u autu, kad se vidimo,a vidjet cemo, da mi ga ti licno das MOLIM TE ,)
 
Član
Noke, haj pogledam ja u podrumu jel kod mene ostalo kakvih lajsni, znam da je stari htio pobacati =)
 
Član
Kod nas u Mostaru imaju nove 13KM
jbg ne znam kvalitet.
Mozda funky zna gdje je radnja na Biscu kad se ide od Citroena prema EP pumpama na desnu stranu odma poslje raskrsnice za Velmos

Kod nas u Mostaru imaju nove 13KM
jbg ne znam kvalitet.
Mozda funky zna gdje je radnja na Biscu kad se ide od Citroena prema EP pumpama na desnu stranu odma poslje raskrsnice za Velmos
 
Legend
kod nas na auto pijaci ima isko prodaje, ali su nekakve herave, od 10 lajsni jedna je dobra, pravi ih od polijestera ja mislim, sve se nest potajno nadam da cu naci neku made in germany, sa po otpadima ili ovak na autu.. ako nista onda cu zaganjati ove made in bosna :D
 
.nOKe je napisao(la):
kod nas na auto pijaci ima isko prodaje, ali su nekakve herave, od 10 lajsni jedna je dobra, pravi ih od polijestera ja mislim, sve se nest potajno nadam da cu naci neku made in germany, sa po otpadima ili ovak na autu.. ako nista onda cu zaganjati ove made in bosna :D

Nemoj te od poliestera...otpadaju na 150+ ja sam ih promijenuo 3-4 do sada,a jednom sam mogao i poginuti radi toga...vracao se iz zagreba i na auto putu malo gasa na 220+ mi je otpala i lupila u sajbu...i kako me je prepala trznuo sam volanom sekundu i mozes misliti sta je to bilo na cesti pri toj brzini sa golfom 2:D
Od tada nema sanse...samo original plasticnu made in germany,a i ljepse se uklopi 100 puta;)
 
Legend
dzinn16v je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
kod nas na auto pijaci ima isko prodaje, ali su nekakve herave, od 10 lajsni jedna je dobra, pravi ih od polijestera ja mislim, sve se nest potajno nadam da cu naci neku made in germany, sa po otpadima ili ovak na autu.. ako nista onda cu zaganjati ove made in bosna :D

Nemoj te od poliestera...otpadaju na 150+ ja sam ih promijenuo 3-4 do sada,a jednom sam mogao i poginuti radi toga...vracao se iz zagreba i na auto putu malo gasa na 220+ mi je otpala i lupila u sajbu...i kako me je prepala trznuo sam volanom sekundu i mozes misliti sta je to bilo na cesti pri toj brzini sa golfom 2:D
Od tada nema sanse...samo original plasticnu made in germany,a i ljepse se uklopi 100 puta;)

hahahaha ma brate ne idem ja tako brzo, ali se drugu ista stvar desila na 16ci ispred mene ga stisnu na nekih 120-130 spala lajsna preko njegovog auta i ja je pregazim :D
ugl, niko se nije usrecio sa njom, pa i ja je "izbjegavam".
Ima li tamo kod vas ista da mi nadjes, znam ja da toga ima u hercegovini :)
 
Nisam nikada ni bio u potrazi za njom...meni je slucajno nabasala pa sam je uzeo...istina ova poliester je 10km a ovu org.sam platio 40km...ali vrijedi svake marke...a ako koja izleti prije nego kupis javim ti.
 
Top