K:gevinde za golf 3

K:gevinde za golf 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

sUx

Član
dakle trebaju mi gevinde za golf 3 gti 16v , ali ako niko nema gevinde onda mogu i neki dobri sportski amortizeri ( naravno u dobrom stanju )
 
Legend
80€ skuplje nego na ebayu :icon_eek:

Nove ze izadju oko 180€ ako imas nekog da ti posalje iz dojclanda :icon_confused:
 

IGY

Član
pa mora i covjek nesto zaradiit, ako vec cini nekome uslugu i ima neku semu da narucije od tamo, dodaj i carinu na sve sto narucis sa ebay jer od nedavno na 90% stvari rokaju carinu ;)
 
Legend
ma ne mora se ici carinom, nisam ni ja platio na obruc, bedzeve, bra i jos neke sitnice, sve se to strpa u jedan paket, da se vozacu 10-20€ i gotova stvar :)
 
Član
.nOKe je napisao(la):
ma ne mora se ici carinom, nisam ni ja platio na obruc, bedzeve, bra i jos neke sitnice, sve se to strpa u jedan paket, da se vozacu 10-20€ i gotova stvar :)

a zasto bi ja to djabe nekome dostavljao? ko ima shemu nek dovlaci tko nema nek meni plati i cao zivio
 

sUx

Član
dobro je ba nemojte se svadjati ovde, gevinde su za mog druga samo sam mu ucinio uslugu da pitam ima li ko slucajno... narucio je vec sa ebay.de 180 Eur nove sve 4 pa kakve ce bit kad se postave ja neznam al et.... kolko para toliko muzike... moze ovde lock
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top