Jezero Bistarac

Jezero Bistarac

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Uvjek je ljepo ovako, ljudi ima uvijek, cak i danas kada sam dosao, oko 12h ljudi su pripremali rostilje.
Nekada davno, pred kraj rata i poslije istog, zvalo se Bistarac, i ostalo je do dan danas, u biti bila je to obicna malo vec "barica", medjutim prije nekoliko godina to je koliko sam upucen privatizovano pa je od tada d.o.o. Ontario.

Za pronaci, pa sad.. moze biti komplikovano, ali i ne mora, jer imaju upute, medjutim za nekoga ko nije iz ovog regiona to je malo teze.

@lov2xlr8

Malo se relaksirao, HuKa se sinoc ozenio, Nurija i ja se olesili dva litra stoka popili, rasuli se ko pilici.. ali da ne idem u OT dalje..
 
Član
jah cuo sam da je svadba bila,nek im je sa srecom :)

uh ja otktako znam za bistarac a to je nekih 11-12 g, ontario se zove,cojk kupio tu zemlju i okolo...
a bio valjda u kanadi pa dobio inspiraciju za ime.
inace to je povrsinski kop rudnika,tu i tamo se neko uguši,ali je odlicno mjesto za doci i rostilj okrenuti :)
 
Član
eo za one koji su zeljni posjete a ne znaju kako doci,moze se ovim putem koji sam obiljezio a moze i iz lukavca...
bistaraclg8.jpg

ovo drugo jezero sto se vidi to je isto povrsinki kop,sicki :)
 
Legend


Evo ovaj ljepotan u hladu kulira i odmara :D

A jbga, guse se ljuti i po moru, nebi me cudilo da se neki debil na panonskom udavi.
 
Član
ako se ne varam ugusio se jedan momak na panonskom...
ma kopovi su opasni radi urusavanja zemlje
kolko je ljepsa ovako nego po mraku,sto ne odlijepis ovo ford focus
 
Legend
Ma neka, cuo sam pricaju u gradu kako foliram da sam kupio kola, kazu vidi ga fura, a kola od firme, pa neka zbog dusmana, ,,, marke neam :) ofiraun zesci :D
 
Legend
Dobio sam ga na poklon, a inace cijena mu je izmedju 395 - 410 KM zavisi kako gdje... vjerovatno se moze naci i za manje novaca, ali ja sam vidio u Merkatoru u nekom shopu.
 
Legend
Fiesta_Boy je napisao(la):
daj naziv aparata majke ti
EXTRA su slike,ali ih i ti dotjeras u PS-u hehehe

Canon PowerShot A560

A dobro, pa moram malo odraditi fotkice, medjutim to se dorade samo nijanse 90% je do kvalitete fotografije i nacina pravljena iste;)
 
Član
daki je napisao(la):
A jbga, guse se ljuti i po moru, nebi me cudilo da se neki debil na panonskom udavi.

ja to cekam od prvog dana :D al dosta crnjaka, bistarac je milina stvarno, ljeti bude guzve pa se i zadigne mulja po plicaku, ali inace cista petica.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top